Kristen Bells dochter wordt over een halfjaar 6, maar draagt nog steeds een luier. En dat vinden Kristen en haar man prima.
Lees verder onder de advertentie
“Waarom maakt iedereen er zo’n ding van”, zegt de Amerikaanse actrice in een interview.
‘Ieder kind is anders’
Bij haar eerste kind hoefde Kristen nauwelijks moeite te doen: ze stelde met 21 maanden voor om de wc te gebruiken en sindsdien draagt ze geen luier meer. Haar jongste dochter vindt plassen op het potje lastiger, maar toch maakt ze zich geen zorgen. “Ieder kind is anders en ontwikkelt zich op zijn eigen tempo.”
Lees verder onder de advertentie
Kirstens tip aan ouders: raak niet in paniek en kijk niet te veel naar ‘de norm’. Het komt wanneer het komt.
Kek Mama’s Eline was bang dat het wel even zou duren voordat haar dochter (2) uit de luiers zou zijn, maar niets blijkt minder waar: door slechts één simpele tip gaat ze uit zichzelf op het potje.
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Iedere ouder weet: Vaderdag met een kleuter is een avontuur. Je krijgt ontbijt op bed met hagelslag in je koffie, tekeningen waarop je met paarse wenkbrauwen bent afgebeeld, en knutselwerkjes die je met gevaar voor eigen leven aan de muur hangt. Maar wat de man van Isa kreeg als vaderdagcadeau, sloeg echt alles.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Gisteravond keken maar liefst 470.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, Straatarm. Alleenstaande moeder Roosmarie zorgde voor heftige reacties: “Nooit gewerkt? Hoe dan?”
Influencer Rianne Meijer is zwanger van haar tweede kindje. De aankondiging kwam op haar eigen kenmerkende manier: met een flinke dosis zelfspot en humor.