De dochters van Jessica D’Entremont zijn geen moment stil. Om toch een paar minuten rust in de tent te creëren, heeft de moeder iets geweldigs bedacht: ‘oplaadpyjama’s’
Lees verder onder de advertentie
Kind kan de was doen
Het idee is simpel: je plakt wat glow in the dark-stickers op de pyjama van je kind en zegt dat-ie héél stil onder het licht moet liggen om zichzelf ‘op te laden’. Vervolgens heb jij mooi een paar minuten voor jezelf en komt je stuiterbal ’s avonds tot rust. Kind kan de was doen, niet?
Veel ouders vinden het idee hilarisch, want Jessica’s post is op Facebook al meer dan 227 duizend keer geliket.
Meer Kek Mama? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en krijg elke week het laatste nieuws, persoonlijke verhalen, fijne (uit)tips en grappige fotoseries in je mailbox >
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Olivia, wiens zoon zonder vragen de creditcard van haar broer has gebruikt voor een online spel.