Volgens experts kun je met een speciale calculator precies uitrekenen hoe laat je kind het beste kan gaan slapen. En dat is handig, vooral omdat niet ieder kind even uitgerust is na acht uur slaap.
Lees verder onder de advertentie
De ‘Sleep calculator for kids’ komt uit de koker van een paar artsen en slaapexperts. Nadat je hebt ingevuld hoe oud je kind is (van 4 tot 18 jaar) en hoe laat de wekker gaat, krijg je drie tijden waar je uit kunt kiezen. En er zijn meer dingen waar je met deze calculator achterkomt. Dat het gemiddeld 14 minuten duurt voordat een kind in slaap valt, bijvoorbeeld.
Lees verder onder de advertentie
Natuurlijk moet je de drie opties eerst even uitproberen om te kijken of het ook echt werkt voor jouw kind. Maar deze calculator zorgt er misschien wel voor dat hij of zij vrolijker wakker wordt en uitgerust aan de ontbijttafel zit.
Bereken hier hoe laat jouw kind volgens deze calculator naar bed moet vanavond.
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Naomi (30) doet communicatie bij een gemeente en is getrouwd met Youp (33). Samen zijn ze de trotse, soms oververmoeide ouders van tweeling Ties en Evi (3). Verwacht in deze column geen opvoedadviezen, maar wel veel liefde, chaos en herkenbare peuterperikelen uit het leven van een tweelingmoeder. Je kunt haar ook volgen op Instagram: @naomiappelman.