Dat hun eigen bevalling de hel was en dat je heus wel koffie mag: deze heel vreemde uitspraken doen mensen echt tegen zwangere vrouwen. Joe, bedankt!
Lees verder onder de advertentie
1. “Is je man de vader?” Uh… wie anders?
2. “Was het gepland?” Want? Ben ik een shagverslaafde zestienjarige zonder opleiding?
3. “O, ik zie het al, het wordt een meisje. Die nemen namelijk de schoonheid van hun moeder tijdens de zwangerschap.” Je kan ook gewoon meteen zeggen dat ik er niet uitzie.
4. “Wil je vaginaal bevallen?” Zijn het jouw zaken?
5. “Zeker heel irritant dat je niet meer kan poepen?” Opnieuw: zijn het jouw zaken?
6. “Je hebt bijna geen buik.” Joe, bedankt, alsof ik me al niet genoeg zorgen maakte over de groei van mijn kind.
7. “Een vriendin van een vriendin verloor haar baby tijdens de bevalling. Kun je het geloven? Dat kind was helemaal gezond!” Ik denk dat ik nu gewoon wegloop.
8. “Je moet je echt niks aantrekken van al die overbezorgde regels over wat je niet mag eten en drinken.” O ja, natuurlijk, want dat is allemaal een complot.
9. “Je kan wel zien dat je bijna uitgerekend bent.” Ehm, ik moet nog drie maanden.
10. “Als je er nu achter zou komen dat de baby gehandicapt is, zou je het dan laten weghalen?” Welja, gooi er even een casual vraag in bij de koffieautomaat.
11. “Moeilijk hè, goede kleren vinden als je zwanger bent.” Ik veronderstel dat je vindt dat het mij niet is gelukt.
12. “Waarom wil je geen koffie? Je kunt echt wel koffie drinken hoor, als je zwanger bent.” Erg fijn dat jij beter dan ik weet waar ik allemaal wel en geen zin heb.
13. “Mijn bevalling was echt de hel.” Oké. Bedankt voor de info.
14. “Je hoeft niet voor twee te eten, hoor hahaha.” Fijn, nu geniet ik echt van die taart die ik mezelf besloot te gunnen.
15. “Ik zou nog maar even heel veel slapen, straks kan dat echt een jaar niet meer.” Nou, bedankt voor de opbeurende woorden. Gelukkig is slapen tegenwoordig echt een eitje.
16. “Vind je het jammer dat het een jongen is?” Ik stop gewoon met luisteren nu.
17. “Nou, dat zal wel een achtponder worden. Misschien wel negen.” Dank je, dat beurt mijn idee van de bevalling echt op.
18. “Ik denk niet dat die baby ooit nog komt hahaha.” Ja, heel geestig. Alsof ik zelf niet knettergek word van dat wachten.
Alsof het ouderschap meteen op standje overleven werd gezet: voor actrice Barbara Sloesen (37) en muzikant Joost Hofman (33) begon het avontuur met hun zoon Shaffy allesbehalve rustig.
Zwemles is toch al niet haar hobby, maar tegenwoordig houdt Julia’s zoon er een hobby op na waardoor het nog een tikkie vervelender is geworden. Dat vond de zwemjuf ook.
Boosheid hoort bij opgroeien. Net als frustratie, teleurstelling en grote emoties waar kinderen soms nog geen woorden voor hebben. En daar spelen ouders een grote rol in.
Leuk nieuws: presentatrice Emma Wortelboer is zwanger van haar tweede kindje. Het babynieuws wordt gedeeld in een teaser van het BNNVARA programma Wortelboer en Van Rossem.