Gebroken nachten, slaapgebrek, korte lontjes. Het hoort niet alleen bij pasgeboren baby’s, maar kan wel een paar jaar aanhouden. Deze voedingstips kunnen helpen bij betere nachten.
Lees verder onder de advertentie
Voor de vijfde nacht achter elkaar minder dan vijf uur geslapen? Elke keer weer je bed uit om je peuter onder te stoppen, spoken te verjagen en fijne dromen in te fluisteren. Is het echtelijk bed het toneel van gekibbel geworden? Wie gaat er nu weer uit? En dan moet de dag nog beginnen. Met een dubbele espresso. Of twee. Hopend dat de nacht die komt wel beter zal zijn.
Lees verder onder de advertentie
Ook peuters worden wakker
Niet alleen pasgeboren baby’s worden geregeld ’s nachts wakker. Ook peuters en oudere kinderen. Rust, reinheid, regelmaat en rituelen. Ja dat is altijd goed natuurlijk, maar niet elk kind maakt daarmee direct lange nachten.
Lees verder onder de advertentie
Verandering in voeding kan je kind wél lekker door te slapen. En dat is voor iedereen fijn, want na een goede nacht, zijn jij en je partner ook weer lief voor elkaar.
Probeer eens ProCare Affinity Peutermelk. Deze opvolgmelk is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar. De melk bevat gedeeltelijk gehydrolyseerde melkeiwitten en dat betekent dat eiwitten in stukjes zijn geknipt. Zo kunnen de darmen de voeding beter verwerken.
De opvolgmelk bevat calcium, dat draagt bij aan de normale ontwikkeling van botten. Vitamine A en Vitamine C ondersteunen het immuunsysteem en jodium draagt bij aan de normale cognitieve ontwikkeling.
Goed nieuws in het nieuwe jaar: de kinderbijslag in 2026 gaat omhoog. En dat is fijn, want kinderen opvoeden wordt er niet goedkoper op. Daarom zetten we de bedragen voor je op een rij.
Nederland is wakker geworden onder een dikke laag sneeuw en je kinderen staan al met hun neus tegen het raam geplakt. Want sneeuw = magie. Sneeuw = buitenspelen. Sneeuw = NU.
Hoe weet je eigenlijk of je goed bent opgevoed? Voor sommigen zit dat in een veilig en liefdevol gevoel, voor anderen in zichtbare eigenschappen of gedrag. Wat vaak wordt onderschat, is hoe veel je hobby’s hierover kunnen zeggen.
Niet alleen de kinderbijslag gaat omhoog in 2026, ook het kindgebonden budget wordt verhoogd. Deze toeslag is bedoeld als extra tegemoetkoming in de kosten voor je kinderen.
Voor kinderen een droom, voor ouders misschien wat minder: in de loop van de nacht en morgen wordt er zware sneeuwval verwacht, wat kan zorgen voor gladde wegen, slecht zicht en extra drukte op de weg.