Eva: ‘Op derde kerstdag kreeg ik een Tikkie van 250 euro van mijn schoonzus’
Wat als je wordt uitgenodigd voor een kerstdiner, en dan onverwacht een rekening gepresenteerd krijgt? Het overkwam Eva (33) en ze weet niet wat ze ermee aan moet.
Beeld: Boden
Niet elk kind droomt ervan om Superman te zijn. Sommige kinderen staan liever in de schoenen van Matilda, Sjakie of de Grote Vriendelijke Reus.
Het Britse kledingmerk Boden lanceert een nieuwe kinderkledinglijn gebaseerd op de boeken van Roald Dahl. Zowel jongens als meisjes kunnen hun favoriete verhalen nu iedere dag dragen. De kleding is te verkrijgen voor kinderen van 3 t/m 12 en behoorlijk aan de prijs.
De Matildajurk met geborduurde letters is al prachtig op zich. Maar die voering met beroemde boeken als Oliver Twist maakt het helemaal. En dan die fluwelen colbert die van Willa Wonka zelf had kunnen zijn. Of de superschattige trui met gebreide Ouwe-Groene-Sprinkhaan. Wij willen het allemaal hebben.






Bekijk de hele collectie hier