Je kunt prima een modelkamer van de Zweedse meubelgigant één op één aanschaffen, maar wil je het voor de kinderkamer origineler aanpakken? Neem eens een kijkje in deze webshops.
Lees verder onder de advertentie
Intratuin.nl
Sinds kort kun je hier niet alleen terecht voor mooie planten en tuinspul, ook verkopen ze de leukste accessoires voor in een kinderkamer. Van strakke magneetborden en vrolijke sierkussens tot glittercanvas – staan zelfs mooi in de woonkamer als je kind de boel zat is.
Lees verder onder de advertentie
Lidor.nl
Tipi’s, posters, en ook schommels en ringen om in te hangen: hier vind je werkelijk alles voor je kind. Verwacht geen schreeuwerige kleuren of prints, bij Lidor zijn ze gek op zachte tinten.
Archive-store.nl
Hier vind je prachtige accessoires voor je kind, maar ook voor volwassenen. Dus kijk maar uit dat je nadat je een kijkje hebt genomen in de webshop niet je halve inboedel vervangt.
Deze collectie is anders, verfrissend en kleurrijk: je shopt hier producten die je niet overal zult tegenkomen. Voor 12.00 uur besteld? Dan heb je alles morgen in huis.
Minimarkt-store.com
Dit is een leuke concept store helemaal gericht op gezinnen. Ze verkopen kinderkleding, cadeau- en interieurartikelen van merken als Bobo Choses, Stella McCartney, Petit Bateau, Nobodinoz, Janod, Vilac en Maileg.
Lees verder onder de advertentie
Psikhouvanjou.com
Een mooie webshop met nog mooiere collectie. Ook hier hoef je geen felle kleuren te verwachten: er zijn vooral lieve, zachte items in de webshop te vinden.
Ilovespeelgoed.nl
Na het zien van deze shop is het misschien maar beter dat je kind nog te jong is voor computers, want hij zou ongetwijfeld alles in z’n mandje knallen. Snappen we. Dit speelgoed is zelfs leuk om alleen naar te kijken.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Patricia van Liemt is radiopresentator, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Ze is de hoogstgenoteerde vrouwelijke self-made miljonair in de Quote Top 100, maar dat was nooit haar doel. Sharon Hilgers van My Jewellery begon gewoon met fröbelen aan de keukentafel en van het een kwam het ander.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.