Er staan weer een hoop nieuwe kinderfilms op de planning die je niet mag missen. Op naar de bioscoop dus, want dit zijn de leukste kinderfilms om naartoe te gaan.
Lees verder onder de advertentie
The Secret Life of Pets 2 – juni
Jawel, het vervolg op deel 1, dat een grote bioscoophit was in 2016. Wat spoken de huisdieren nu weer uit als de baasjes van huis zijn? Nou, genoeg. Ga maar vast klaarzitten voor de avonturen van de trouwe terriër Max, slome kat Chloe, dwergkeeshondje Gidet en alle andere dieren. In de bioscoop: 5 juni.
Reken maar dat dit weer een kaskraker gaat worden. Woody heeft altijd vertrouwen gehad in zijn plek op deze wereld. Zijn grootste prioriteit is de zorg voor Andy en Bonnie. Wanneer Bonnie met tegenzin een nieuw stuk speelgoed, genaamd ‘Forky’, toevoegd aan haar kamer, ontdekt Woody tijdens een avontuurlijke rondreis met oude én nieuwe vrienden, hoe groot de wereld van speelgoed werkelijk kan zijn. In de bioscoop: 26 juni.
Lees verder onder de advertentie
Manou op de Meeuwenschool – juni
De kleine vogel Manou groeit op in een meeuwennest. Wanneer hij leert vliegen, ontdekt hij dat hij geen meeuw is zoals zijn vader en moeder, maar een zwaluw. In de bioscoop: 12 juni
The Lion King – juli
Hier krijgen we natuurlijk nooit genoeg van, en gelukkig komt er in de zomer een live action-remake van de klassieker. De originele film viert z’n 25e verjaardag met deze nieuwe variant en onder andere Beyoncé en Donald Glover hebben stemmen ingesproken. In de bioscoop: 19 juli.
Playmobil The Movie – augustus
Als je kind gek is op Playmobil, dan moet je voor deze film natuurlijk naar de bios. Wanneer haar jongere broertje Charlie plotseling verdwijnt in het magische, geanimeerde universum van Playmobil, begint Marla aan de zoektocht van haar leven. Terwijl ze een fantastische reis door adembenemende nieuwe werelden maakt, werkt ze samen met heldhaftige nieuwe vrienden: de goedgebekte vrachtwagenchauffeur Del, de onstuimige en charismatische geheimagent Rex Dasher, een lieve maar klungelige robot, een extravagante fee en nog veel meer. In de bioscoop: 7 augustus.
Lees verder onder de advertentie
Frozen 2 – november
Ja, zet je maar vast schrap: Let it Gooooooooo krijgt een vervolg. Logisch, want de film over Anna en Elsa was in 2013 zo’n megahit, dat een tweede versie natuurlijk niet kon uitblijven. Over het verhaal is nog weinig bekend, maar dat hindert ook niet – je ontkomt er toch niet aan. In de bioscoop: vermoedelijk rond 20 november.
Veel mensen vragen zich weleens af of hun partner hen over jaren nog steeds aantrekkelijk zal vinden. Zeker na kinderen, stress, ouder worden of lichamelijke veranderingen kan die onzekerheid behoorlijk groot worden.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Eileen, die een Tikkie stuurde naar een vriendin die haar als gratis opvang beschouwde.
De zesjarige Lío, zoon van Lil Kleine en Jaimie Vaes, laat de laatste tijd mooie ontwikkelingen zien in zijn spraak. Waar hij door een vorm van non-verbaal autisme jarenlang nauwelijks verbaal communiceerde, lijkt daar nu voorzichtig verandering in te komen.
Iedere relatie heeft wel eens een moment waarop je denkt: oké, en nu? Of het nou je partner is, je moeder, je vriendin of die ene collega die je normaal prima trekt behalve tijdens Teams-meetings, relaties kunnen ingewikkeld zijn.
Simone de Bruijn verwondert zich vaak over kleine dingen in het leven, die ze koppelt aan grotere dingen. Het leven reikt in die zin elke keer weer iets aan. Soms zijn het alledaagse dingen, zoals de vakantieliefdes van haar kinderen. Soms dingen die spelen in de maatschappij, zoals kinderen die het land uit worden gezet. […]