De families van Malu en haar vriend zijn groot. En dus besloten ze voor de eerste verjaardag van hun zoon een zaal af te huren. Inclusief vertier voor de kinderen, eten, drinken, en… stress.
Lees verder onder de advertentie
Want toegegeven: hoe leuk het vieren van een verjaardag ook is, zelf ben je vooral met ándere dingen bezig.
Vandaag is het eindelijk zover. Zó veel zin in; ons kind in de belangstelling en alle families bij elkaar.
Lekker eten, drinken, de familieband die wat muziek speelt en taart. Heel veel taart.
Hoe laat gaan we die trouwens ophalen?
Heb je daar geen tijd voor?
Schat, geloof me: dat ding is drie lagen, die móeten we met z’n tweeën oppikken…
Ja, ik weet dat we ook de verjaardagskleding van Mack nog moeten strijken, het snoep en de versiering voor de snoeptafel op moeten ophalen, de tantes voor de catering op tijd moeten ontvangen op de locatie en bier moeten kopen.
Kan die taart er ook nog wel bij.
Oké, auto volgeladen, let’s go..
Wát? Te groot om er een doos omheen te doen? Ja, nee, ik kan ‘m prima tussen mijn benen vervoeren, maar ik bedoel: die drempels?!
Langzaam rijden dus…
God, ligt het aan mij of voelt het alsof de weg vol kraters zit?
Langzamer rijden schat…
Nog… Langzamer…
Man, dat tien minuten durende autoritje leek wel een uur te duren met zo’n peperdure taart tussen m’n benen. Maar goed. We hebben het gehaald!
O nee, hij staat scheef.
Dit. Meen. Je. Niet.
Ik zei het toch; je had nóg langzamer moeten rijden! Nou goed, we doen ‘m in de koelkast, hopen dat-ie niet omvalt tot het ‘Lang Zal hij Leven’-moment.
Ah, de eerste mensen druppelen binnen, leuk…
Eten klaar, drinken bij de bar gereed, snoeptafel versierd; we kunnen.
Waar is m’n kind eigenlijk?
En m’n telefoon… Ik moet echt niet vergeten om foto’s te maken…
Heeft iedereen al een bordje eten?
En de kinderen? Zitten de friet en snacks er al in?
Kijk dan, die cadeautafel, hóe fantastisch al die spullen voor Mack.
Een loopfietsje, loopwagen, kleding, boekjes, schoenen….
Moeten wel een extra auto charteren want dit krijgen wij niet in ons eentje mee…
Oh, de band wil ‘Lang Zal hij Leven’ gaan zingen.
Op zoek naar het kind…
Slaapt-ie? In de kinderwagen? Nou, effe wachten maar dan…
Ik haal maar wel alvast die taart uit de koelkast, kijken wat de schade is…
Oké. Omgevallen. Dus toch.
Goed, snel schakelen nu, onderste laag eraf en dan kan-ie er ook nog prima mee door.
Schat, haal jij nog effe vlug wat HEMA-slagroomtaarten? Ga ik nog even bij de visite zitten.
Zie ik daar nou mensen met een leeg glas? En die schaal vol hapjes; ook leeg? Snel bijvullen.
*twee uur later….*
Kind is wakker, kunnen we eindelijk voor ‘m zingen.
Met een halve taart…
Een oververmoeid kind door alle prikkels…
Maar wat is het toch heerlijk om omringd te zijn door zóveel lieve mensen die speciaal voor ons kind zijn gekomen.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Geheimen fluisteren, eindeloos knuffelen, hun mening geven (soms nogal luid): een kind laat met verrassende signalen zien dat het zich veilig voelt bij je. Wij delen er een paar.
De ene dag is je zesjarige een knuffelkont die geen moment van je zijde wijkt, de andere dag smijt ze boos de deur dicht omdat jij haar verkeerd hebt aangekeken. Herkenbaar?
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
In Beste Zangers draaide het afgelopen zaterdag allemaal om zangeres Bente Fokkens (24). De artiesten brachten een ode aan haar muziek én favoriete nummers. Een indrukwekkend optreden van die avond kwam van Laetitia, die als kersverse mama een gevoelige snaar raakte bij zowel Bente als de kijkers thuis.