Kimberley van Heiningen is getrouwd met Kevin, (bonus)moeder van Norah (6) en Jackie (1).
Lees verder onder de advertentie
Jackie is als mijn Jezus, ze breekt mijn jaartelling in tweeën. Mijn Before Jackie is in alles een compleet andere periode dan het tijdperk waarin ik nu leef. AJ (After Jackie) heb ik de kroeg misschien twee keer van binnen gezien, BJ was ik een echte kroegtijger.
‘Inkakken is bijpakken’
Dat begon toen ik nog een welpie was. Als tiener lurkte ik op menig hockeyfeestje al aan mierzoet bocht (sorry mam), dat ik toen nog wijn noemde. Niet dat ik ook maar iets deed met hockey (of welke sport dan ook), maar dat mocht de feestvreugde niet drukken. In mijn studententijd rolde ik de ene Amsterdamse kroeg na de andere in en tijdens mijn beginnende werkende leven duurde de vrijmibo idealiter tot zaterdagochtend. Op een festival nam ik weleens een snoepje aan van een vreemde (wederom, sorry mam). Ik geloof dat ik in die tijd ook twijfelachtige dingen riep als ‘inkakken is bijpakken’ en ‘slapen doe je maar als je dood bent’. De herinneringen zijn wat troebel. Het is dan ook al wat jaren en hersencellen geleden.
“In die tijd riep ik dingen als: slapen doe je maar als je dood bent”
Lees verder onder de advertentie
Mama in de lampen
Mama hangt allang niet meer in de lampen. Croptops genoeg (nr. één in de festival-starterkit), maar dat heeft meer met de droger te maken dan met – ik noem maar wat – wilde plannen voor Coachella. Van het idee op stap te gaan word ik nog altijd blij, maar het gedóé. Het 48 keer verzetten van de afspraak tot alle vriendinnen met nageslacht zónder die bloedjes op pad kunnen, het regelen van oppas en het halve maandsalaris dat je kwijt bent aan een Uber naar Sint Vinex. Daardoor is de kater al begonnen voor ik mijn eerste shotje achter de kiezen heb.
Niet dat ik niet meer doorhaal; dat doe ik met verve. Ik functioneer sinds september 2022 (reken maar uit) op weinig slaap en veel, heel veel, shots cafeïne. Jackie doet hier namelijk al vanaf haar geboorte het licht uit. Spreekwoordelijk natuurlijk, dreumesen en lichtknopjes zijn nou niet echt een match made in heaven. Het is een nachtbraker zoals ze maar zelden worden geproduceerd. Wat dat betreft zit ik nu in de rave van mijn leven: geen idee hoeveel nachten het gaat duren, waar de after is en hoe ik in godsnaam over een paar uur fris op mijn werk verschijn… maar we gaan gewoon.
Bijna drie jaar nadat Douwe Bob besloot dat het zo niet langer kon, kijkt de zanger met een heel andere blik naar zijn leven. Hij is inmiddels getrouwd, vader van drie kinderen en zegt beter in zijn vel te zitten.
Als je kind af en toe slaapwandelt, kijk je er op een gegeven moment niet meer van op als hij midden in de nacht ineens op de gang staat. Ook Marjo en haar man zijn wel wat gewend van hun zoon Luuk. Maar wat hij op een nacht in hun slaapkamer deed, zagen ze absoluut […]
Kitty is zeventien als ze ontdekt dat ze zwanger is van haar 15-jarige vriend. Zelf weet ze al snel dat ze haar kindje wil houden, maar vanuit haar omgeving overheerst vooral bezorgdheid. Inmiddels is ze negentien, moeder van James en Ivy en te zien in het nieuwe seizoen van Vier Handen Op Eén Buik.
Dat het ouderschap uitdagend is hoeven we je niet te vertellen. Er is geen handboek en er is geen one size fits all. Logisch dus dat je soms met vragen en dilemma’s zit. Deze week Iris, die ineens zeker weet dat haar man vreemdgaat met een collega.
Een fietstochtje met het gezin, wat kan daar nou misgaan? Lauren (34) dacht er precies zo over. Tot haar man Lars (36) onderweg één beslissing nam waar zij totaal niet over te spreken was. Vooral omdat dochter Jade (6) precies deed wat kinderen nou eenmaal doen: het voorbeeld van haar vader volgen.
Louisa is verloskundige in de Randstad en moeder van Khai (3). In haar werk komt ze dagelijks de ontroerende en krachtige kanten tegen van het zwanger zijn, de bevalling en alles wat daarna komt. In haar columns deelt ze openhartige verhalen en inzichten.