Marjolein en Martine wonen meer dan 10.000 kilometer van elkaar en hebben samen een bedrijf. Marjolein woont in Rotterdam met haar man en twee dochters van 10 en 12, Martine woont in Kuala Lumpur met man en zoon van 9 en dochter van 6.
Lees verder onder de advertentie
Wanneer de vriendinnen met elkaar appen, komt Martine erachter dat Snapchat ook voor andere doeleinden wordt gebruikt dan fotocontent delen.
Marjolein 08.35 Zo, weet je wat ik net hoor op school bij E?
Martine 10.10 (16.10 in KL) Cliffhanger dit zeg.. Vertel!
10.11 Trouwens, heb net echt een leuke meeting gehad met een school hier!
Marjolein 10.12 Vriendje op school zit op Snap en had locatie delen aanstaan. Is bij Snap blijkbaar voor heel veel kids een mega ding.
Martine 10.13 Yup, lekker FOMO krijgen als je ergens niet bij kan zijn en iedereen bij elkaar ziet op je Snapmap 😵💫
Marjolein 10.14 Ja, maar het is dus serieus sick. Jochie had gisteren issues, ze kwamen hem thuis even opzoeken..
10.15 Groepje gastjes die aanbellen om half acht ‘s avonds, “Kunnen we Mick even zien?” En ondertussen op Snap naar Mick berichten sturen als:
📱 We zien wel dat je hier bent..
📱 Kom gewoon naar beneden, loser
📱 Ben je bang ofzo schijterd
10.17 Die vader deed open en vond het een beetje weird, zei tegen die jongens dat het al laat was en ze naar huis moesten gaan. Morgen weer een dag, doei gasten 🧐 Maar hij merkte dat het niet helemaal ok was. Hij boven checken. Die Mick helemaal over z’n toeren…😨
😭 “Hoe weten ze dat ik hier ben dan, ik ben normaal altijd bij mama op deze avond.”
Martine 10.20 Aiaiaia… dit is toch echt heftig. Zitten ze te controleren waar je bent gewoon..🕵️ Marjolein 10.21 Yup en opzoeken en intimideren…😱
Martine 10.21 Next level pesten. Daar moeten we ook echt wat mee. Dat hele locatiedelen lijkt me zoveel pressure geven – even een leuke gimmick maar ik zou denken, snel mee kappen. Marjolein 10.22 Nice trouwens van die school, ik spreek je zo op de call, ga snel fietsen naar kantoor!
Hoe gaat jouw kind om met de mobiele telefoon? Lees erover op ChatLicense, een app waarmee je samen met je kind de online wereld op een leuke en handige manier leert kennen.
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Iedere ouder weet: Vaderdag met een kleuter is een avontuur. Je krijgt ontbijt op bed met hagelslag in je koffie, tekeningen waarop je met paarse wenkbrauwen bent afgebeeld, en knutselwerkjes die je met gevaar voor eigen leven aan de muur hangt. Maar wat de man van Isa kreeg als vaderdagcadeau, sloeg echt alles.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Gisteravond keken maar liefst 470.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, Straatarm. Alleenstaande moeder Roosmarie zorgde voor heftige reacties: “Nooit gewerkt? Hoe dan?”
Influencer Rianne Meijer is zwanger van haar tweede kindje. De aankondiging kwam op haar eigen kenmerkende manier: met een flinke dosis zelfspot en humor.