We kennen allemaal binnenspeeltuinen als Monkey Town en Ballorig, maar ben je al een keer in DippieDoe geweest? DippieDoe is een attractiepark met een binnenhaven en een buitenhaven. Je kind kan er klimmen, schommelen en lekker spelen.
Lees verder onder de advertentie
DippieDoe is een ontzettend leuk klimparadijs in Best, met een binnenhaven en een buitenhaven. Er zijn allerlei verschillende attracties die perfect zijn voor kinderen van 0 tot 12 jaar oud. In de binnenhaven is onder andere de Klauterkajuit te vinden waar je kind lekker kan klimmen. Ga met je kind in de Donut glide, waar je in een donut naar beneden glijdt. Draai rondjes in de Tuimelaar of sta boven aan de Vuurtoren en kijk uit over de hele binnenhaven. Voor de kleinsten is er een Dreumesbaai (0-3 jaar oud) en een Ballenbaai (0-4 jaar oud) waar je kind lekker kan spelen.
Lees verder onder de advertentie
De buitenhaven is weer open vanaf 1 april
De lente is weer begonnen, dus vanaf 1 april is de buitenhaven weer open. Hier zijn nog veel meer leuke attracties te vinden. Het lijkt wel alsof je vliegt in de Draaikolk. Je slingert op en neer op de golven in de Dolle Dobber en de Slinger Sloep. Of spring alle kanten op bij het Strandkussen XXL en stap in de snelle sneltrein genaamd de Dolle Pier. Voor de echte durfallen is er de Tyfoon, een hele stoere achtbaan. De rest van de tijd kun je lekker spelen in het Klimkasteel, de Speelduin of de Angry Birds speeltuin.
Lees verder onder de advertentie
Entreetickets
Voor maar 16,50 euro heeft je kind tussen de 2 en 12 jaar oud al toegang tot zowel de binnenhaven als de buitenhaven (vanaf 1 april). Kinderen tussen de 0 en 1 jaar oud kunnen hier zelfs helemaal gratis een dagje spelen. Ook jij als ouder betaalt 16,50 euro voor een dagje DippieDoe. Wil je alleen gebruik maken van de binnenhaven, dan heb je al voor 8,95 euro een ticket voor je kind (tot 31 maart) en dan mag je als ouder zelfs gratis binnen.
Lees verder onder de advertentie
Krijg nu tijdelijk nog meer korting
Mocht je deze maand nog een dagje DippieDoe willen inplannen. Op woensdagen en vrijdagen komt je peuter (1 t/m 3 jaar) voor 12.30 uur zelfs nog goedkoper binnen. Entree voor de binnenhaven kost dan maar 4 euro. Voor parkeren hoef je ook zeker niet de hoofdprijs te betalen. Voor een dag parkeren betaal je namelijk maar 6 euro.
Lees verder onder de advertentie
Kinderfeestjes
Natuurlijk kun je ook het kinderfeestje van je kind vieren bij DippieDoe. Voor een kinderfeestje van minimaal zes kinderen bieden ze leuke pakketten aan. Voor maar 9,95 euro per kind (van 1 april tot 29 oktober) krijg je onbeperkt toegang tot alle attracties, met daarbij ook nog eens een exclusieve tafel met eten en drinken. De begeleiding mag zelfs gratis mee. Je kunt ook kiezen voor het DippieDoe feestmenu. Dan is er ook nog een supergave themakamer, frietjes, snack of pannenkoek, twee glazen ranja en een zakje chips of een raketijsje. Dit voor maar 4,95 euro extra.
Lees verder onder de advertentie
Alle reden dus om samen met je kind binnenkort een dagje DippieDoe in te plannen.
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Een gezonde baby, een trotse ouder en een mooie afsluiting van de bevalling: dat is vaak het beeld dat we hebben van het werk van een verloskundige. Maar in aflevering 2 van De verloskundigen, met de veelzeggende titel Zorg die verder gaat, wordt duidelijk dat hun werk juist ná de geboorte nog lang niet voorbij […]
Alsof we nog niet genoeg to-do’s op ons lijstje hadden staan. Boodschappen? Check. Kinderen naar school? Check. Was opvouwen? Ooit. En nu blijkt uit nieuw onderzoek dat ook een actief seksleven mogelijk een positief effect heeft op je gezondheid.
Alsof het gemis van Jade Kops nog niet groot genoeg was, krijgt haar familie opnieuw een zware klap te verwerken. Via Instagram maakt haar zus Amber bekend dat ook hun opa is overleden. Nog geen paar maanden nadat ze afscheid moesten nemen van Jade, volgt opnieuw een ingrijpend verlies.
Heb je genoten van Een huis vol, Over Mijn Lijk of De Kraamkliniek? Dan is de nieuwe documentaireserie De verloskundigen je volgende serie om te bingen.
Toen we de vakantie naar Gran Canaria boekten, zag ik het al helemaal voor me: zon, zwembad, uitslapen (nou ja, voor zover dat met kinderen kan) en opgeladen weer naar huis. Dat liep alleen nét even anders.
Louisa is verloskundige in de Randstad en moeder van Khai (3). In haar werk komt ze dagelijks de ontroerende en krachtige kanten tegen van het zwanger zijn, de bevalling en alles wat daarna komt. In haar columns deelt ze openhartige verhalen en inzichten.