Van een boswandeling tot een museum en subtropische zwembaden: door deze uitjes laat jij die warme chocomelk wel staan.
Lees verder onder de advertentie
Boswandeling
Jij geniet van de natuur, je kind kan lekker ravotten in een van deze prachtige bossen. Neem als je gaat meteen dit lijstje met bosspellen mee, zo kan jullie dag helemaal niet meer stuk.
Lees verder onder de advertentie
Subtropisch zwembad
Urenlang zwemmen en tig verschillende glijbanen uitproberen: welk kind doe je daar geen plezier mee. Ga daarom naar een subtropisch zwembad en doe weer even of je in het water in Zuid-Spanje dobbert – krijg je meteen dat zomergevoel terug.
Hangt jouw kind het liefst de hele dag in de touwen? Kies dan voor een binnenspeeltuin. Kan jij lekker aan een tafeltje zitten terwijl je kroost klimt en klautert. In het hele land zijn er talloze hallen te vinden, dus hier zit vast wel een voor jullie bij.
Lees verder onder de advertentie
Het strand op
Nederland heeft een 250 kilometer lange kustlijn met stranden waar je U tegen zegt: in de herfst heerlijk om uit te waaien. Trek je kaplaarzen aan, neem een schep mee, drink een lekkere kop choco in een strandtent en je kind heeft gegarandeerd een leuke dag.
Lees verder onder de advertentie
Museum
Een bezoek aan het museum is ideaal met kinderen. Het is leuk, je zit (in de meeste gevallen) droog en ze leren ook nog wat bij. Van het Museon in Den Haag tot het Nederlands Bakkerijmuseum: hier vind je de populairste kindermusea.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
In het tv-programma De Klassenavond houdt Irene Schouten het niet droog als het gaat over haar moeder, die acht jaar geleden een hersenbloeding kreeg. Op goede dagen weet ze dat ze oma is.
In Beste Zangers draaide het afgelopen zaterdag allemaal om zangeres Bente Fokkens (24). De artiesten brachten een ode aan haar muziek én favoriete nummers. Een indrukwekkend optreden van die avond kwam van Laetitia, die als kersverse mama een gevoelige snaar raakte bij zowel Bente als de kijkers thuis.