Kind bij je (schoon)moeder of de oppas? Alsjeblieft: met deze uitjes kom jij je weekend wel door.
Lees verder onder de advertentie
In de hemel is ook sushi
Het Sushi Festival JOY wordt dit jaar in vier steden gehouden. Je kunt proeven van kakelverse sushi, meedoen met een sushiworkshop en je zangkunsten vertonen in het karaokehotel. En dan zijn er ook nog yogalessen en massages. Augustus en september, festival-joy.nl
Lees verder onder de advertentie
Gaat het een beetje?
Het is en blijft een klassieker: een stripper op je vrijgezellenavond. Minder gebruikelijk is het als de dansende bloterik tijdens zijn opzwepende act het loodje legt. Het overkomt bruid Scarlett Johansson in de comedy Girls’ night out. Vanaf 27 juli in de bioscoop.
Geloof het of niet, maar op de geitenboerderij in het Amsterdamse Bos kun je nu geitenyoga volgen, tussen het stro en de keutels. Tijdens de les kan het zomaar gebeuren dat er een geitje op je rug springt of aan je haar knabbelt. Schijnt heel ontspannend te zijn. Yogalesje.nl/geitenyoga
Lees verder onder de advertentie
Trijntje zingt vergeten liedjes
Zangeres Trijntje Oosterhuis gaat in september op tournee en heeft de mooiste Nederlandstalige liedjes op de agenda staan. Vergeten parels, grote hits en nieuwe nummers – dat moet één groot feest worden. Trijntje.nl
Lees verder onder de advertentie
Uit z’n voegen
Popfestival Breda Barst – dat betekent twee dagen pop, rock, metal, punk, elektro, hiphop en dance. Plus straattheater, film, fantastische performances, kunstzinnige acts en een markt. 16 en 17 september, bredabarst.nl
De band tussen ouder en kind verandert door de jaren heen. Waar ze vroeger afhankelijk was van jouw zorg en advies, staan ze nu op eigen benen, maar dat betekent niet dat jouw volwassen kinderen geen behoefte meer hebben aan erkenning of verbinding.
Doen alsof je zwanger bent: het klinkt als een slechte soap, maar in Schotland gebeurde het echt. De 22-jarige Kira Cousins hield maandenlang haar hele omgeving voor de gek met een zorgvuldig opgebouwde leugen.
Wanneer je Instagram word je overspoeld met mensen met een vlekkeloze huid, volle lippen en een vlijmscherpe kaaklijn. Alleen, dat is niet de realiteit. Wat ooit begon als wat spelen met een filter, is uitgegroeid tot een schoonheidswedstrijd die niemand kan winnen. Zelfs niet met contourkits, ringlights of make-uplessen van TikTok.
Zwemles, het ene kind vindt het een feest, het andere eet nog liever elke dag spruitjes dan nog een keer naar dat beruchte zwembad te moeten. De dochter van Marilou valt in die laatste categorie.
Je huis staat op zijn kop, de camera’s draaien mee, en jij bent zwanger midden in de chaos. Zo begon het avontuur van Nicole in Help, mijn man is klusser, dat vanaf maandag online staat op Videoland en volgende week op RTL4 te zien is. Wat begon als een spannend experiment, bleek uiteindelijk veel meer […]