Zin in iets avontuurlijkers dan een dagje strand? Ga eens langs een van deze toffe waterparken. Klimmen, klauteren, springen en duiken: gegarandeerd een feest. En wil je écht pret? Doe zelf gewoon lekker mee!
Lees verder onder de advertentie
Waterspeelpark Splesj, Hoeven
In dit waterpark in Hoeven (tussen Roosendaal en Breda) kijk je je ogen uit en kun je je de hele dag vermaken. Er zijn 7 grote waterglijbanen, waaronder de Wild Water River Ride waarmee je in een enkele of dubbele band naar beneden raast. Het leukste deel van het park is misschien nog wel het spray-park van 900 m². Dit is een interactieve waterspeelplaats met fonteinen, spuitkanonnen en mega soakers. Ook voor de kleintjes is er een waterspeelplaats.
Lees verder onder de advertentie
Naast de glijbanen en de speelplaatsen zijn er drie zwembaden om een gewoon bommetje te maken.
Het park is van eind april tot begin september geopend. Je hebt al een dagkaartje vanaf € 9,00.
Aquaventura Slidepark, Hellendoorn
Dit gigantisch grote waterpark is onderdeel van Avonturenpark Hellendoorn en kun je alleen bezoeken als je al een kaartje voor het Avonturenpark hebt. Voor € 3,50 extra scoor je tot 13.00 uur een ticket voor het Slidepark. Het Slidepark zelf is 5000 m² groot en heeft elf toffe glijbanen. Voor de kleintjes is er een waterspeelplek, maar er zijn geen losse zwembaden.
Dit park is de hemel op aarde voor echte daredevils. Aan een strandje ligt een groot opblaasbaar waterpark, waar je de gekste stunts uit kunt halen. Na instructies krijg je een zwemvest en kun je je 50 minuten lang uitleven op het water. De ouders kunnen toekijken vanaf het terras op de kant: ideaal, toch? De springkussens bestaan uit een trampoline, obstakelparcours en een heuse ‘blob’ waarop je je kunt laten lanceren.
Lees verder onder de advertentie
Uitgesprongen? Bij het DX Adventure Park kun je ook terecht voor kanoën en suppen, maar wil je echt op avontuur glij dan van een van de 7 meter hoge schansen. Voor de hele kleintjes is er een leuke speeltuin.
Storm Aquapark, Leiden en Utrecht
Dit Aquapark, bestaande uit luchtkussens, is vergelijkbaar met het park hierboven en heeft twee locaties. Met grote glijbanen, schommels, springkussens en trampolines vermaak je je zowel in Utrecht als in Leiden heel goed. Je koopt een kaartje voor 1 of 2 uurtjes plezier. Een parkeerkaartje kost € 2,50.
Lees verder onder de advertentie
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen: *Goedkoper dan in de winkel *Lees elke maand als eerst Kek Mama *Gratis verzonden Abonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Suzes oudste zoon mag sinds kort zelfstandig van school naar huis, maar komt de laatste tijd steeds laat uit school. Als ze op een middag besluit te kijken waar hij blijft, ontdekt ze de reden voor zijn dagelijkse vertraging.
Verloskundige Loïs Witmond was onlangs te zien in de serie De verloskundigen. Daarin kregen kijkers een inkijkje in haar werk, dat ze nét even anders aanpakt. Geen afstandelijke spreekkamer en een strikte scheiding tussen werk en privé, maar persoonlijke begeleiding waarbij ze negen maanden lang naast een zwangere vrouw staat: “Ze noemen me weleens hun […]
Ilse maakt zich zorgen om het milieu en de toekomst van haar kinderen en probeert op haar eigen manier bij te dragen om milieuvervuiling tegen te gaan. Zo eten zij en haar gezin uitsluitend veganistisch, gaan ze niet op vliegvakanties en koopt ze het liefst tweedehands. En daar vindt haar omgeving nogal wat van.
Een avond die Melissa De Lange waarschijnlijk liever snel vergeet. De moeder van acht kinderen belandde onlangs met twee van haar zoons op de spoedeisende hulp.
Even snel de vriezer opentrekken voor iets lekkers bij het avondeten? Dan is het misschien verstandig om eerst te kijken wat er precies in je vriesvak ligt.
Sommige momenten maken je in één klap een stuk ouder, maar dan wel op de allerleukste manier. Jörgen Raymann krijgt er binnenkort in elk geval een nieuwe titel bij: opa.