Formule 1-coureur Max Verstappen heeft geen pitstop gemaakt op het circuit, maar in het ziekenhuis in Monaco. Daar werd hij afgelopen vrijdag, samen met zijn partner Kelly Piquet, trotse vader van dochter Lily. En hoewel de motoren van zijn bolide in Miami alweer ronken, staat zijn hoofd duidelijk nog bij de wieg.
Lees verder onder de advertentie
Max blikt openhartig terug op de bevalling en de eerste dagen als kersverse vader, schrijft Sportnieuws. “Ze moesten eerst nog een paar dagen in het ziekenhuis blijven”, vertelt hij. Hij legt ook uit dat dat een beetje protocol is in Monaco. “Maar alles verliep eigenlijk heel soepel. Je weet niet wat je te wachten staat. Het kan heel positief zijn of negatief, met complicaties. Je weet maar nooit. Maar het ging heel soepel.”
Lees verder onder de advertentie
Dat klinkt als een droomstart – zeker als je bedenkt dat Max daarna linea recta door moest naar de Grand Prix van Miami. Luiers én races, multitasken op topsportniveau dus.
Hoe kwam dat kleine meisje aan haar naam? Niet na één avondje brainstormen, zo blijkt. “Nou, het duurde best lang”, zegt Max. “De eerste maanden hadden we echt zoiets van: ‘Ja, hoe gaan we haar eigenlijk noemen?’ Geen idee. En op een gegeven moment, ik weet niet, het klonk gewoon fijn. En kort, met de achternaam ook. Geen middennaam, gewoon Lily. We waren het er allebei mee eens. Dus helemaal goed.” Simpel, lief én goed passend bij Kelly’s dochter uit een eerdere relatie die Penelope heet.
Lees verder onder de advertentie
Internationaal feestje
En dan nog even over de officiële papieren: welke nationaliteit krijgt kleine Lily eigenlijk? Want met ouders die geboren zijn in België en Duitsland, geworteld in Nederland en Brazilië, en een wiegje in Monaco, is het een internationaal feestje. “Ik denk gewoon Nederlands en Braziliaans. Laten we het gewoon maar even makkelijk houden”, aldus Max.
Lees verder onder de advertentie
En hé, als je wereldkampioen Formule 1 kunt worden, dan komt dat paspoort vast ook wel goed.
Het stel deelde het babynieuws een aantal dagen geleden via Instagram met prachtige foto’s. Je ziet ze hier.
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Elke ouder weet: er komt een moment en dan pikt je kind iets op wat ie absoluut niet had mogen horen. Zo liet de vijfjarige Hugo op een subtiele, maar duidelijke manier weten hoe zijn vader over bepaalde collega’s denkt.
Presentator Daphne Bunskoek (51) koos er bewust voor om geen kinderen te krijgen. In de GRAPES Podcast vertelt ze aan Bridget Maasland (50) waarom het leven in de perfecte gezinsbubbel haar niet gelukkig zou maken.
In Een huis vol draait het dit keer allemaal om de drie maanden oude Billie Jean. Terwijl haar oudere broers en zussen in een simpel badje belandden, krijgt de jongste telg een luxe behandeling: een dagje baby-spa. Inclusief bubbelbad en nekfloat.
Als ouder doe je veel voor je kinderen. Je zit urenlang op een hard bankje in een speeltuin, omdat zij zevenhonderd keer van de glijbaan willen. Of je bezoekt een zogenoemd krijspaleis of een benauwd binnenzwembad, omdat zij daar zo gelukkig van worden.
Wat een gezellige vrijdagmiddag op een Amsterdams terras had moeten worden, eindigde in een felle confrontatie tussen realitysterren Tamara Elbaz (43), Maria Tailor (41) en de vermeende nieuwe housewife Elvira Penthesilea.