Jasmine Sendar is in verwachting van haar tweede kindje en vertelt in RTL Boulevard openhartig over de zwangerschap.
Lees verder onder de advertentie
“Het gaat hartstikke goed,” vertelt Jasmine stralend. “Naast het misselijk zijn en moe zijn, zijn we vooral heel erg blij en ontzettend dankbaar dat we een kindje mogen verwachten samen.” Het is het eerste kindje voor Jasmine en haar partner Justin. De actrice heeft al zoon Sol (19) uit een vorige relatie.
Lees verder onder de advertentie
Leeftijdsgrens
Jasmine is 47 jaar, en daar hebben mensen zo hun mening over. “Wat ik zo gek vind in Nederland is dat er een bepaalde leeftijdsgrens is bepaald, dat is 42 jaar…”””….Daarna ben je afgeschreven en dat vind ik eigenlijk heel gek. Als je je goed voelt, gezond bent en eitjes hebt? Waarom is dat dan zo lastig?”
Lees verder onder de advertentie
Garnaaltje
Vanwege haar leeftijd, krijgt Jasmine krijgt tweewekelijkse controles. “Dat vind ik eigenlijk wel heel prettig, want dan zie ik de baby steeds weer op dat grote scherm en dat zie ik dan zo groeien. Dat zie je normaal gesproken niet. Bij mijn zoon kwam dat een keer bij de 20-weken-echo, toen had ik de eerste kennismaking. Dit kindje zie ik echt groeien – van zaadje tot garnaaltje – superleuk!”
Lees verder onder de advertentie
”
‘Na je 42ste ben je afgeschreven en dat vind ik eigenlijk heel gek’
Verdrietig
In Goede Tijden, Slechte Tijden speelt Jasmine de rol van Elisa, die in de serie een miskraam meemaakt. Een verhaallijn die voor Jasmine pijnlijk herkenbaar is. “Ik heb ook miskramen meegemaakt, dus ik weet hoe zwaar en hoe moeilijk dat is.” Dat gevoel kon ze kwijt in haar personage. “Ik ben wel heel blij dat die verhaallijn nu klaar is, zodat ik – Jasmine – nu kan gaan genieten van mijn eigen zwangerschap.”
Alsof het gemis van Jade Kops nog niet groot genoeg was, krijgt haar familie opnieuw een zware klap te verwerken. Via Instagram maakt haar zus Amber bekend dat ook hun opa is overleden. Nog geen paar maanden nadat ze afscheid moesten nemen van Jade, volgt opnieuw een ingrijpend verlies.
Een gezonde baby, een trotse ouder en een mooie afsluiting van de bevalling: dat is vaak het beeld dat we hebben van het werk van een verloskundige. Maar in aflevering 2 van De verloskundigen, met de veelzeggende titel Zorg die verder gaat, wordt duidelijk dat hun werk juist ná de geboorte nog lang niet voorbij […]
Alsof we nog niet genoeg to-do’s op ons lijstje hadden staan. Boodschappen? Check. Kinderen naar school? Check. Was opvouwen? Ooit. En nu blijkt uit nieuw onderzoek dat ook een actief seksleven mogelijk een positief effect heeft op je gezondheid.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Renate, die per ongeluk een doodenge mascotte op de verjaardag van haar dochter liet komen.
Dat André Hazes (32) en Noa Braaf inmiddels ruim een jaar samen zijn, is geen geheim. Volgens de zanger is hun relatie vooral rustig en stabiel. Sterker nog, hij zegt dat ze nog nooit echt ruzie hebben gehad.
Wanneer je samen iets leuks plant, zoals een avondje naar de bioscoop, een theatervoorstelling of een dagje pretpark, kan het moment waarop de rekening op tafel komt de sfeer soms net even doen kantelen. Want wie betaalt wat, en hoe zorg je dat het gezellig blijft?