Hoewel Echte Gooische Moeder Florine Hofstee heel gelukkig is met haar ‘draakjes’ Beer & Don, sluit ze een derde kindje niet uit. In een Q&A op Instagram deelt ze open over haar kinderwens en het traject dat eraan voorafging.
Lees verder onder de advertentie
Of het gezin van Florine compleet is? Geen makkelijke vraag voor de Echte Gooische Moeder. ‘Ja we voelen ons compleet, hoe leuk zou nog zo’n draakje zijn?! Jongen of meisje, het maakt ons niet uit, zolang het maar gezond is.’
Toch komt er voorlopig geen kleintje bij. ‘Ik kan het er alleen even niet bij hebben, dus ik heb besloten dat wanneer ik 37 ben, we de keuze maken’, vertelt Florine die nu 34 is. ‘Mocht het ons dan weer gegund zijn natuurlijk. Beer kwam via IUI en Don spontaan.’
Het IUI-traject was destijds de ‘laatste hoop’ voor Florine en haar partner Jeroen. Ze vertelt: ‘Ik heb altijd in mijn achterhoofd een plan B gehad. Zo van: als het ons niet lukt, dan gaan we ons leven anders inrichten en er nog steeds een feest van maken. Niet realistisch natuurlijk, want hoe verdrietig! Maar dat was een soort overlevingsgedachte.’ Ze richt zich dan tot haar volgers. ‘Ik kan je alleen maar aanraden om erover te praten, want zo hoor je opeens mega veel gelijkgestemden met bijna alleen positieve verhalen. Hou vol.’
Lara Temme is tekstschrijver en woont samen met haar zoon (9) en dochter (11) in Brabant. Thuis wordt er veel gelachen, geknuffeld, gehuppeld en gezongen. Wel vals, maar daar heeft het gezin zelf weinig last van. Evenals de altijd rommelige zolder.
Is je kind ineens sneller boos, extra aanhankelijk of staat hij of zij ’s nachts weer naast je bed? Dan kan het zijn dat je kind behoefte heeft aan meer aandacht en verbinding.
We willen allemaal dat onze kids later met warme gevoelens terugdenken aan de feestdagen. Niet alleen aan dat ene speelgoedje dat na drie weken onder het bed lag. Dit maakt jouw kind dan ook gelukkiger dan kerstcadeaus, zegt onderzoek.
Spoiler: alleen zijn is niet hetzelfde als eenzaam zijn. En katten zijn geen dreigement. Wat is er gezelliger dan een kat op schoot en een wijntje in de hand?
We vlogen het afgelopen jaar van de ene zwangerschapsaankondiging naar de andere. Hoog tijd om al het babynieuws op een rijtje te zetten: deze bekende Nederlanders verwachten een baby in 2026.