Hoewel Echte Gooische Moeder Florine Hofstee heel gelukkig is met haar ‘draakjes’ Beer & Don, sluit ze een derde kindje niet uit. In een Q&A op Instagram deelt ze open over haar kinderwens en het traject dat eraan voorafging.
Lees verder onder de advertentie
Of het gezin van Florine compleet is? Geen makkelijke vraag voor de Echte Gooische Moeder. ‘Ja we voelen ons compleet, hoe leuk zou nog zo’n draakje zijn?! Jongen of meisje, het maakt ons niet uit, zolang het maar gezond is.’
Toch komt er voorlopig geen kleintje bij. ‘Ik kan het er alleen even niet bij hebben, dus ik heb besloten dat wanneer ik 37 ben, we de keuze maken’, vertelt Florine die nu 34 is. ‘Mocht het ons dan weer gegund zijn natuurlijk. Beer kwam via IUI en Don spontaan.’
Het IUI-traject was destijds de ‘laatste hoop’ voor Florine en haar partner Jeroen. Ze vertelt: ‘Ik heb altijd in mijn achterhoofd een plan B gehad. Zo van: als het ons niet lukt, dan gaan we ons leven anders inrichten en er nog steeds een feest van maken. Niet realistisch natuurlijk, want hoe verdrietig! Maar dat was een soort overlevingsgedachte.’ Ze richt zich dan tot haar volgers. ‘Ik kan je alleen maar aanraden om erover te praten, want zo hoor je opeens mega veel gelijkgestemden met bijna alleen positieve verhalen. Hou vol.’
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Het moment waar elke moeder stiekem een beetje tegenop ziet (en tegelijkertijd naartoe werkt): je kind dat uitvliegt. Bij Sylvie Meis is dat moment inmiddels realiteit.
Een baby brengt liefde, maar ook een flinke dosis slaaptekort krijg je er soms gratis bij. Anna Nooshin en haar vriend Thijs ontdekten dat tijdens de eerste jaren met dochter Nala maar al te goed.
Een tweede kind erbij: Emma Wortelboer heeft opnieuw alle reden om op een roze wolk te zitten. De presentatrice is bevallen van haar dochter en deelt op Instagram alvast een paar intieme foto’s uit het ziekenhuis.