Hoewel Sophie Milzink een paar dagen geleden al was uitgerekend, is ze tot op heden nog niet bevallen. Daarom beantwoordt ze op Instagram een aantal vragen van haar trouwe volgers over de naderende bevalling en over haar ongeboren dochter. Ook verklapt ze iets over de naam van het meisje.
Lees verder onder de advertentie
Sophie deelt vaker updates over haar zwangerschap met haar volgers. Zo kon je hier meegenieten met haar babyshower en maakte ze in een lieve video het geslacht van de baby bekend. Nu deelt Sophie dus dat ze nog steeds zwanger is en toch wel een beetje spanning begint te voelen voor de naderende bevalling.
Lees verder onder de advertentie
De bevalling
“De laatste dagen merk ik het steeds meer omdat ’t nu wel écht binnenkort gaat gebeuren….” Verder laat ze weten dat ze normaal best een stresskip is, maar dat dit nu juist heel erg meevalt. Ze vindt het lastig om zich in te beelden wat haar te wachten staat en ze vertrouwt op reacties van haar omgeving die zeggen dat het heftig is, maar dat ze het kan.
Sophie zegt ook wat over de naam die zij en haar Brian hebben bedacht. Het meisje krijgt twee namen en over die tweede naam deelt ze: “Ze wordt vernoemd naar onze moeders. Die trouwens op één letter na hetzelfde heten.” De voornaam van haar ongeboren dochter blijft nog even geheim, maar wat ze wel wil delen is dat zij en Brian de naam al heel lang geleden gevonden hebben.
Lees verder onder de advertentie
“We hadden de naam jaren geleden eigenlijk al een keer bedacht toen we een heel leuk kind tegenkwamen dat zo heet. We zeiden: ‘Mochten we ooit een kind krijgen, noemen we hem/haar zo. Die naam is het dus nog steeds, haha”, aldus Sophie in haar stories.
Plassen en sushi
Hoewel Sophie geniet van het zwanger zijn, zal ze ‘het 889.000 keer per uur naar de wc moeten’ niet echt gaan missen, laat ze haar volgers weten. Als Sophie eenmaal bevallen is en een beetje geland, wil ze heel graag weer een keer sushi eten. Over de opvoeding van hun dochter liggen Sophie en Brian helemaal op een lijn: “Een eerlijke verdeling vinden we belangrijk en we hebben het ook veel over hoe we dat voor ons zien.”
Lees verder onder de advertentie
Eerder vertelde Sophie Milzink openhartig over haar PCOS-traject: ‘Na de zesde poging bleek ik zwanger’. Je leest het hele interview hier.
Als ouder kun je nog zo je best doen om je kinderen met een gerust hart de wereld in te sturen, maar soms knijpt je moederhart toch even samen. Ook bij het koningspaar thuis is dat niet anders.
Sinterklaas is een gezellig kinderfeest, maar kan ook voor veel spanning zorgen. Bij Jikke (34) thuis zorgde de sinterklaassurprises dit jaar voor een portie kinderlijke wraak.
Louise emigreerde met haar gezin vanuit Frankrijk naar Nederland, voor het werk van haar man. Ze kwam er onlangs achter dat ze het sinterklaasfeest al die tijd verkeerd gevierd heeft.
Na jaren van onzekerheid en publieke speculatie is er eindelijk duidelijkheid voor Marco Borsato (58). De rechtbank sprak hem donderdag vrij van de beschuldigingen van ontucht met een minderjarige, omdat er onvoldoende bewijs was.
Het Sinterklaasjournaal zorgde afgelopen week voor de nodige ophef onder ouders. Toch is er iets waarvoor veel moeders het Sinterklaasjournaal wél aanzetten. Hint: niet alleen voor hun kinderen. De Hoofdpiet is onverwachts het gespreksonderwerp onder moeders geworden.