Hoewel Sophie Milzink een paar dagen geleden al was uitgerekend, is ze tot op heden nog niet bevallen. Daarom beantwoordt ze op Instagram een aantal vragen van haar trouwe volgers over de naderende bevalling en over haar ongeboren dochter. Ook verklapt ze iets over de naam van het meisje.
Lees verder onder de advertentie
Sophie deelt vaker updates over haar zwangerschap met haar volgers. Zo kon je hier meegenieten met haar babyshower en maakte ze in een lieve video het geslacht van de baby bekend. Nu deelt Sophie dus dat ze nog steeds zwanger is en toch wel een beetje spanning begint te voelen voor de naderende bevalling.
Lees verder onder de advertentie
De bevalling
“De laatste dagen merk ik het steeds meer omdat ’t nu wel écht binnenkort gaat gebeuren….” Verder laat ze weten dat ze normaal best een stresskip is, maar dat dit nu juist heel erg meevalt. Ze vindt het lastig om zich in te beelden wat haar te wachten staat en ze vertrouwt op reacties van haar omgeving die zeggen dat het heftig is, maar dat ze het kan.
Sophie zegt ook wat over de naam die zij en haar Brian hebben bedacht. Het meisje krijgt twee namen en over die tweede naam deelt ze: “Ze wordt vernoemd naar onze moeders. Die trouwens op één letter na hetzelfde heten.” De voornaam van haar ongeboren dochter blijft nog even geheim, maar wat ze wel wil delen is dat zij en Brian de naam al heel lang geleden gevonden hebben.
Lees verder onder de advertentie
“We hadden de naam jaren geleden eigenlijk al een keer bedacht toen we een heel leuk kind tegenkwamen dat zo heet. We zeiden: ‘Mochten we ooit een kind krijgen, noemen we hem/haar zo. Die naam is het dus nog steeds, haha”, aldus Sophie in haar stories.
Plassen en sushi
Hoewel Sophie geniet van het zwanger zijn, zal ze ‘het 889.000 keer per uur naar de wc moeten’ niet echt gaan missen, laat ze haar volgers weten. Als Sophie eenmaal bevallen is en een beetje geland, wil ze heel graag weer een keer sushi eten. Over de opvoeding van hun dochter liggen Sophie en Brian helemaal op een lijn: “Een eerlijke verdeling vinden we belangrijk en we hebben het ook veel over hoe we dat voor ons zien.”
Lees verder onder de advertentie
Eerder vertelde Sophie Milzink openhartig over haar PCOS-traject: ‘Na de zesde poging bleek ik zwanger’. Je leest het hele interview hier.
Als haar dochter model wil worden, denkt Malou een buitenkansje te hebben als een bekende van de tennisclub aanbiedt om voor een prikkie foto’s te maken. Maar wat aantreft in de ‘studio’ van ‘de fotograaf’ tart elke verwachting…
Drie leuke zonen, een huis aan de Loosdrechtse Plassen en allebei een goedlopende carrière: het leven van Kim Kötter en Jaap Reesema lijkt het perfecte plaatje. “Mensen zien alleen dat alles klopt, maar dat is omdat wij keihard werken.”
Het zou een magische vakantie op een Disney-cruiseschip op zee worden. Een cruise vol glitters, Mickey Mouse en zonsondergangen. Maar voor één gezin werd het een moment om nooit te vergeten. En niet om de reden die ze hadden gehoopt.
Ze had zo’n zin in haar welverdiende vakantie met haar gezin. Niet te ver weg, met de auto naar de camping in Frankrijk. Karlijn had alles tot in de puntjes voorbereid en iedereen was er klaar voor. De aankomst op hun vakantiebestemming verliep ietsje anders. Ze kregen ongewenst bezoek van een nest vliegende mieren.
Speelafspraakjes zijn meestal onschuldig. Een uurtje ravotten, wat drinken en een koekje erbij. Soms blijft het gezellig, soms moeten ze ineens naar huis omdat iemand moe of chagrijnig is. Maar je verwacht nooit dat je kind tijdens zo’n middag een Tikkie van honderden euro’s meeneemt.