Hoewel Sophie Milzink een paar dagen geleden al was uitgerekend, is ze tot op heden nog niet bevallen. Daarom beantwoordt ze op Instagram een aantal vragen van haar trouwe volgers over de naderende bevalling en over haar ongeboren dochter. Ook verklapt ze iets over de naam van het meisje.
Lees verder onder de advertentie
Sophie deelt vaker updates over haar zwangerschap met haar volgers. Zo kon je hier meegenieten met haar babyshower en maakte ze in een lieve video het geslacht van de baby bekend. Nu deelt Sophie dus dat ze nog steeds zwanger is en toch wel een beetje spanning begint te voelen voor de naderende bevalling.
Lees verder onder de advertentie
De bevalling
“De laatste dagen merk ik het steeds meer omdat ’t nu wel écht binnenkort gaat gebeuren….” Verder laat ze weten dat ze normaal best een stresskip is, maar dat dit nu juist heel erg meevalt. Ze vindt het lastig om zich in te beelden wat haar te wachten staat en ze vertrouwt op reacties van haar omgeving die zeggen dat het heftig is, maar dat ze het kan.
Sophie zegt ook wat over de naam die zij en haar Brian hebben bedacht. Het meisje krijgt twee namen en over die tweede naam deelt ze: “Ze wordt vernoemd naar onze moeders. Die trouwens op één letter na hetzelfde heten.” De voornaam van haar ongeboren dochter blijft nog even geheim, maar wat ze wel wil delen is dat zij en Brian de naam al heel lang geleden gevonden hebben.
Lees verder onder de advertentie
“We hadden de naam jaren geleden eigenlijk al een keer bedacht toen we een heel leuk kind tegenkwamen dat zo heet. We zeiden: ‘Mochten we ooit een kind krijgen, noemen we hem/haar zo. Die naam is het dus nog steeds, haha”, aldus Sophie in haar stories.
Plassen en sushi
Hoewel Sophie geniet van het zwanger zijn, zal ze ‘het 889.000 keer per uur naar de wc moeten’ niet echt gaan missen, laat ze haar volgers weten. Als Sophie eenmaal bevallen is en een beetje geland, wil ze heel graag weer een keer sushi eten. Over de opvoeding van hun dochter liggen Sophie en Brian helemaal op een lijn: “Een eerlijke verdeling vinden we belangrijk en we hebben het ook veel over hoe we dat voor ons zien.”
Lees verder onder de advertentie
Eerder vertelde Sophie Milzink openhartig over haar PCOS-traject: ‘Na de zesde poging bleek ik zwanger’. Je leest het hele interview hier.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Tussen werk, kinderen, boodschappen, sportclubs en die eindeloze wasmand blijft er soms weinig energie over voor elkaar. Waar je vroeger urenlang kon kletsen en elke avond de vonken door de slaapkamer vlogen, eindig je nu regelmatig samen lusteloos op de bank, terwijl jullie allebei gedachteloos door je telefoon scrollen.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
Veel ouders doen het met de beste bedoelingen: zorgen dat hun kind goede cijfers haalt en later alle kansen heeft. Logisch, maar volgens onderzoek onder honderden hoogpresterende leerlingen heeft die opvoedstijl ook een keerzijde.
Neeltje voelde altijd al ‘iets’. Haar relatie met Jacco was anders, dan met vorige mannen. Beter, op veel vlakken. Maar op andere vlakken ook minder. En toen ze twee keer vlak na elkaar de vraag kreeg of Jacco homo is, ging ze zelf aan alles twijfelen.
Met drie jonge kinderen in huis is tijd met z’n tweeën soms een zeldzaam goed. Dus een onverwacht momentje samen is meer dan gewenst. Alleen reken je dan niet op publiek.