Slapen op een heerlijk bed in je luxe tent (mét stroom, WiFi en een koelkast), genieten van een kano-expeditie en zwemmen bij het strandje: pop-up camping Natuurlijk Glamping in Zeewolde heeft alles voor een onbezorgde vakantie met je gezin.
Lees verder onder de advertentie
Dat is weer eens wat anders dan met een wc-rol onder je arm flaneren over het zompige gras.
Ruim opgezet
Schuif je aan in het restaurant of kook je liever? Doe je mee aan het beachvolleybaltoernooi of lig je de hele dag languit in de zon? Bij Natuurlijk Glamping kies je lekker zelf. De glamping is ruim opgezet, ligt dicht bij het bos, strand, water en het historische centrum van Harderwijk, heeft een eigen badhuis en is uiteraard helemaal conform de meest recente RIVM-voorschriften.
Naomi (30) werkt in duurzaamheidscommunicatie bij een gemeente en is getrouwd met Youp (33). Samen zijn ze de trotse, soms oververmoeide ouders van tweeling Ties en Evi (bijna drie). Verwacht in deze column geen opvoedadviezen, maar wel veel liefde, chaos en herkenbare peuterperikelen uit het leven van een tweelingmoeder. Je kunt haar ook volgen op Instagram: […]
Presentator Daphne Bunskoek (51) koos er bewust voor om geen kinderen te krijgen. In de GRAPES Podcast vertelt ze aan Bridget Maasland (50) waarom het leven in de perfecte gezinsbubbel haar niet gelukkig zou maken.
Met twee gezinnen op vakantie, hoe meer zielen, hoe meer vreugd, dachten Anna en haar man. Dat viel tegen, bleek toen ze eenmaal in Frankrijk gearriveerd waren.
De hoogzwangere Anouk Maas (38) heeft zich op Instagram uitgesproken over een opvallende ervaring tijdens een concertbezoek. Ze was verbaasde zich over het gedrag van haar medebezoekers.
Douchen op de camping met een peuter is bepaald geen wellnesservaring. Je sjouwt met slippers, washandjes, muntjes, shampoo die altijd óf op is óf in je tas lekt en niet te vergeten een kind dat alle kanten op gaat behalve de goede.
Tijdens een middagje voetbal in de Johan Cruijff ArenA laat Freek Rikkerink zien dat hij zijn toekomstige zoon nu al wil inwijden in zijn liefde voor de sport.