Is jouw kind watervrij? Hup, zwemvest aan en peddels in de aanslag: kanoën met kinderen is hartstikke leuk.
Lees verder onder de advertentie
Delflandhoeve – Delft
Met de Canadese kano kun je hier twee prachtige routes varen door de Lage Abtswoudse polder. Wat je tegenkomt? Enorme speelvelden, picknickplekken én uiteraard de mooiste natuur.
Hiawatha Actief – Dalfsen
Wat is er nu leuker dan vanaf het water het landschap van Dalfsen te ontdekken? Met de ‘afzaktochten’ van Hiawatha Actief kun je zelf de afstand kiezen die bij jullie past (van 1,5 uur tot 4,5 uur) en tussendoor meer je aan bij de leukste plekken: strandje Hessum, bijvoorbeeld – een rustig strandje dat alleen te voet of vanaf het water bereikbaar is. Of stop bij Pleisterplaats De Stokte voor een fantastisch uitzicht over de Vecht.
Lees verder onder de advertentie
Reuselhoeve – Moergestel
Met de kano vaar je hier moeiteloos over het kronkelende riviertje de Reusel door het grootste weidevogelgebied van Noord-Brabant. Kijk dus niet gek op als je een fuut op het water ziet dobberen of een grutto ziet vliegen.
Haddock Watersport – Almere
Of je nu voor de route langs het stadscentrum kiest of liever door smalle slootjes rond het Beatrixpark vaart, met de kano zie je plekken die je te voet anders nooit had ontdekt. Tip: neem een waterkaartje mee voordat jullie vertrekken, dan hoef je de route niet zelf uit te stippelen.
De Betuwse Stromen – Enspijk
In alle rust over De Linge varen? Dan moet je hier zijn. Elke kano wordt geleverd met bagagecontainers, professionele uitleg, routekaart, instapbegeleiding én zwemvesten. En als je wilt kun je zelfs een combitocht boeken: per kano heen, met de fiets terug.
Waarom gaan sommige kinderen moeiteloos hun eigen weg, terwijl anderen zich snel laten meeslepen door de mening van de groep? Vaak heeft dat minder te maken met karakter dan met lessen die iemand al vroeg in het leven heeft meegekregen.
Deborah (30) is samen met haar man en moeder van twee zoons Jake (4) en Cody (2). Ze schrijft over het moederschap, verlies en herstel na haar postnatale depressie. Je kunt haar ook volgen op Instagram.
Sommige herinneringen krijgen pas jaren later een heel andere betekenis. Dat geldt ook voor Roxeanne Hazes en haar broer André Hazes Jr., die in hun podcast ADHAZES terugblikken op de laatste maanden die ze met hun vader doorbrachten. Wat toen aanvoelde als spontane momenten, roept achteraf nieuwe vragen op.
De term ‘narcist’ wordt tegenwoordig te pas en te onpas gebruikt. Op sociale media krijgt vrijwel iedereen die egoïstisch, arrogant of manipulatief overkomt al snel dat label opgeplakt.