Op vrijdag 31 mei en maandag 10 juni zijn de Campina Open Boerderijdagen en kun je op bezoek bij boeren door het hele land – hartstikke leuk en nog leerzaam ook.
Lees verder onder de advertentie
Als je wilt weten waar de melk in jouw glas vandaan komt (of de yoghurt die je ’s avonds als toetje eet), dan zijn de Campina Open Boerderijdagen op vrijdag 31 mei (dag na Hemelvaart) of maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag) echt een aanrader. Dit kun je er allemaal doen:
Lees verder onder de advertentie
Van levensgroot memory tot aan skippyballen in de wei
Leer spelenderwijs wat koeien eten, ga skippyballen in de wei of speel een levensgroot memoryspel en kom erachter welke producten er allemaal gemaakt worden van melk. Ook leuk: de blinde proeverij, waarbij je moet raden welke zuivelproducten je allemaal proeft.
Lees verder onder de advertentie
Melkvissen
Geinig: kinderen kunnen met een hengel melkpakken uit het hooi vissen en leren zo hoeveel melkpakken een koe iedere dag produceert. Verder is er een spannende melkwegrace die gaat over tractorbanden, strobalen en allerlei andere avontuurlijke obstakels. Het parcours is niet alleen leuk, je kind leert ook nog eens hoe de melk van de boerderij bij jullie thuis op de eettafel belandt.
Lees verder onder de advertentie
Inschrijven
Tijdens de Campina Open Boerderij dagen zetten 69 boerenfamilies hun staldeuren open voor publiek. De toegang is gratis. Wel is het handig als de boeren weten hoeveel bezoekers ze ongeveer kunnen verwachten. Als je weet naar welke boerderij je gaat, kun je je hier inschrijvenen maak je meteen kans op 1 van de 10 insectenhuisjes van Natuurmonumenten.
Een groot huis, mooie vakanties en een succesvolle carrière als influencer: het lijkt Monique Westenberg (48) financieel voor de wind te gaan. Toch is de werkelijkheid anders. Sinds haar breuk met André Hazes jr. moet de moeder van Dré (10) een stuk bewuster met haar geld omgaan.
Een spontaan bezoekje aan oma klinkt als een prima plan. Zeker als er ook nog een koekje te scoren valt. Maar soms loopt zo’n gezellig onderonsje nét even anders dan verwacht.
Vader worden is één ding, maar ontdekken wat voor vader je wilt zijn, is soms een heel proces. André Hazes kijkt in De kapper van de sterren van LINDA. openhartig terug op de eerste jaren met zijn zoon Dré.
Een nieuwe liefde vinden is nog niet zo eenvoudig, zeker als je precies weet wat je zoekt. Monique Westenberg zoekt een nieuwe liefde en krijgt daarbij hulp uit onverwachte hoek: haar vriendin gaat op Instagram op zoek naar een geschikte man voor haar.
Carola de Koning (46) werkte als leerkracht en kindercoach en specialiseerde zich in stress bij kinderen. Nu is ze onderwijsdeskundige bij Wijzer over de Basisschool en ontwikkelt zij samen met haar team nieuwe leermiddelen. Ze is expert in toetsstress rondom toetsen van IEP, Leerling in beeld (Cito) en de Doorstroomtoets. In haar columns neemt ze […]
Als het schooljaar erop zit, vraagt Chantal (39) haar zoon Milan (9) om zelf een leuk afscheidscadeautje voor zijn juf te bedenken. Hij regelt alles zonder hulp en is apetrots. Tot Chantal bij het ophalen iets op het bureau van juf Sanne ziet staan wat haar wel héél bekend voorkomt.