Schreeuwende kinderen in de woonkamer of betoverde ogen op een tribune? Deze kerstvakantie maak je het jezelf makkelijk: ga naar Disney On Ice – Into The Magic in de Jaarbeurs Utrecht. Bonuspunten: geen chaos, wel magie.
De show waar je als ouder wél vrolijk van wordt
Laten we eerlijk zijn: de meeste kinderuitjes eindigen in zweet, stress en snoep op de achterbank. Maar dit jaar niet. Deze kerstvakantie (19 t/m 28 december 2025) strijkt Disney On Ice – Into The Magic neer in de Jaarbeurs Utrecht. Geen hysterische binnenspeeltuin, maar een spectaculaire ijsshow met prinsessen, helden en wereldklasse schaatsers die over het ijs zweven alsof het niks is. Je kinderen? Die kijken ademloos toe. Jij ook trouwens.
Klassiekers én nieuwe favorieten
Wat kun je verwachten? Denk: Belle die dapper het kasteel van het Beest verkent, Rapunzel die haar droom achterna jaagt, Anna die dwars door de sneeuw ploegt voor haar zus Elsa, én Miguel uit Coco die zijn muzikale hart volgt. Oh, en vergeet Vaiana niet, die peddelt samen met halfgod Maui over een sprankelende oceaan. Alles komt tot leven op het ijs met glitterende kostuums, oogverblindende lichten en een soundtrack waar je spontaan van mee gaat zingen.
Niet zomaar een show: het is Disney
Mickey, Minnie, Donald en Goofy zijn je gastheren. Dus je weet: het wordt groots. De show is volledig Nederlands gesproken en gezongen, met de originele stemmen uit de films. Al is er ook gedacht aan de die-hard Disney-fans die liever de Engelse versie willen: op zaterdag 27 december om 18.30 uur is er een extra Engelstalige voorstelling. Leuk als je met tieners gaat!
Met twee vaders in je leven wordt Vaderdag ineens een iets complexere puzzel. Voor Nino van der Meijde (19) is het wel glashelder wie die rol écht vervult. Hoewel zijn biologische vader niemand minder is dan Octave ‘Okkie’ Durham, de man achter de beruchte Van Gogh-roof, ligt zijn hart bij Andy van der Meijde (46).
Kim Feenstra (40) neemt even een pas op de plaats. In het programma Gelukkig hebben we de foto’s nog! kijkt het model terug op haar leven, en vertelt dat een nieuwe romance er voorlopig niet in zit.
Elke generatie moeders denkt stiekem dat zij het echt anders doet dan de vorige. En dat klopt ook best. Waar oma nog geloofde in “niet lullen maar poetsen”, en onze eigen ouders ineens álles gingen overanalyseren, blijken Gen Z-ouders hun eigen route te kiezen.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week het dilemma van Georgina (38). Ze heeft haar kleuter namelijk niet onder controle en schaamt zich hiervoor.
Thijs Boermans zit midden in de babybubbel én de liefdesfase. Samen met Anna Nooshin geniet hij volop van het gezinsleven met dochter Nala, die in februari 2024 werd geboren.