Na een wandeling in het Kronenburgerpark of een bezoek aan het MuZIEum in Nijmegen, is het tijd voor een bezoekje aan één van deze lekkere pannenkoekenrestaurants in de omgeving.
Lees verder onder de advertentie
Pannenkoekenrestaurant ’t Hoogstraatje – Nijmegen
Handig: dit restaurant is iedere dag open voor lunch en diner. Je kunt ook afhalen, maar dan mis je wel de leuke speelkelder. Daar maakt je kind kennis met de Foppertjes, de kleine wezentjes die in de suikermijnen onder Nijmegen werken en de poedersuiker aanleveren voor op de pannenkoeken.
Adres: Hoogstraat 3, Nijmegen
Pannenkoekenboot – Nijmegen
Stap aan boord voor een tochtje over de Waal, waarbij je pannenkoeken eet en ondertussen uitzicht hebt op de skyline van Nijmegen en al haar bruggen. Ook een leuke plek voor kinderfeestjes.
Naast de klassiekers vind je hier een paar heerlijke specials, waarbij het lastig kiezen is. Wordt het een pannenkoeken met mozzarella en vijgen, een met zalm of ga je voor de Italiaanse met tomaat en pesto?
Adres: Graafseweg 588, Alverna-Wijchen
De Heksendans – Berg en dal
Hier wil je kind alleen al naar toe vanwege de enorme glijbaan in de tuin, waarbij je onder een enorme heks met bezemsteel door-roetsjt. Op de kaart vind je niet alleen pannenkoeken, maar ook omeletten, uitsmijters, soepen en salades.
Adres: Oude Kleefsebaan 425, Berg en Dal
De Pannekoekenbakker – Plasmolen
Dit restaurant ligt vlakbij de Jansberg, waar je lekker kunt wandelen. Daarna geniet je van één van de vele pannenkoeken en kun je zó door naar de nabijgelegen midgetgolfbaan.
Toen we de naam van onze zoon bekendmaakten, waren mijn ouders niet bepaald enthousiast. Vooral de buitenlandse uitspraak vonden ze maar overdreven. Ik dacht dat ze er vanzelf aan zouden wennen. Inmiddels is mijn zoon vier en spreken opa en oma zijn naam nog steeds anders uit.
Estavana Polman en Rafael van der Vaart zijn inmiddels ruim tien jaar samen. Dat betekent niet dat het er thuis altijd even gezellig aan toegaat. Estavana vertelt openhartig dat ze soms flink discussiëren, maar één ding staat voor haar buiten kijf: de liefde overheerst.
Natuurlijk hoop je dat je kind later een beetje aardig is voor de mensen om zich heen. Dat-ie iemand helpt die valt, niet voordringt bij de bakker en ooit uit zichzelf zijn broer of zus een koekje aanbiedt. Dat laatste is misschien wat ambitieus. Maar hoe leer je een kind eigenlijk om vriendelijk en empathisch […]
Je ouders konden ontzettend veel van je houden en je tóch niet altijd geven wat je emotioneel nodig had. Volgens psychologen kunnen de gevolgen daarvan zelfs als volwassene nog merkbaar zijn. En soms zit dat in kleine dingen.
Patricia van Liemt is schrijver en moeder van Maria (16) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.