Door de lockdown kunnen we minder doen dan we gewend zijn, maar een uitgebreide wandeling met de hond mag nog altijd. En dat is toch eigenlijk het lekkerste wat er is? Helemáál als je deze prachtige wandelroutes volgt.
Lees verder onder de advertentie
Pan van Persijn en Berkheide – 11 km
Een onvergetelijke route met vergezichten in de duinen van Berkheide (Katwijk). Vanuit daar wandel je over schelpenpaden langs duinplassen, weitjes en akkers. In de herfst staat het er vol met duindoorn met knaloranje besjes – die overigens vol met vitamine C zitten. Meer info over de wandeling vind je hier
Lees verder onder de advertentie
Vlissingen-Zoutelande – 17 km
Lekker uitwaaien? Dan is dit een fantastische route. Van de zeelucht, de havens en de duinen tot het geluid van de meeuwen en natuurlijk De Zeeuwse Rivièra: hier kom je tot rust. Én je krijgt meteen een lesje geschiedenis, want je passeert monumenten ter herinnering aan de Tweede Wereldoorlog.
De Zandmotor – 5 km
De route begint bij bij de Schelpenpad/Haagweg (Ter Heijde – Zuid Holland) en je kunt ‘m zo lang maken als je zelf wilt. Zoek tussen de schelpen en de keien naar fossielen, geniet (met mooi weer) op de noordrand van de Zandmotor van wind- en kitesurfers en word verrast door de leegte van het zandlandschap. Ideaal voor jouw loslopende viervoeter.
Dit is een korte route waardoor je kind ook met gemak mee kan lopen. Je loopt door een mooi wandelbos dat voornamelijk bestaat uit loofwoud, met in het midden een stuk met naaldbomen. Er zijn ongelofelijk veel vogels te vinden: van spechten en vinken tot Vlaamse gaaien. Ook kom je langs het Lieverse Diep: een beek die door het noorden van Drenthe stroomt. Bekijk de wandelroute hier
Lees verder onder de advertentie
Vughtse Lunetten – 10 km
Vanaf station Den Bosch loop je begin je bij de oude binnenstad, over de Markt en langs de Sint Janskathedraal. Al snel sta je op de historische stadswallen met een bijzonder uitzicht over de Dommel en het Bossche Broek. De drukte omzeilen? Dan volg je Dommel en loop je over het graspad langs het Drongelens Kanaal. Meer info over de route vind je hier
Met een sleutelbos in de hand en een hoofd vol plannen begint voor de familie Blom een nieuw hoofdstuk. In Een huis vol zien we hoe het gezin zich opmaakt voor een verhuizing die allesbehalve rustig verloopt.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week het dilemma van de 31-jarige Florien. Door haar eigen onzekerheid en ongemak heeft Tycho (4) geen vriendjes in de straat en dat steekt.
Huiselijk geweld komt in allerlei vormen. Audrey Zetta kreeg er ook mee te maken, toen haar ex-man duidelijk maakte dat ze bij een zwangerschap voor abortus moest kiezen.
Laurie (38) is orthopedagoog, opvoeddeskundige en moeder van zoons Dex (7) en Otis (3). Sinds vorig jaar woont ze met haar gezin in Kaapstad. In haar column schrijft Laurie over haar ervaringen van het emigreren met twee jonge kinderen, het leven in Zuid-Afrika en de hoogtepunten en worstelingen van het ouderschap.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.