Op zoek naar een origineel uitje met je tiener? Het Moco Museum in Amsterdam is een perfecte combinatie van hip, kunstzinnig en helemaal Instagram-proof. Extra leuk: via de Kek Mama Ticketshop mogen wij flinke korting geven op je entreeticket. Mooi meegenomen!
Lees verder onder de advertentie
Het museum barst van de inspirerende moderne, hedendaagse en straatkunst. Denk aan Banksy, Jean-Michel Basquiat, Keith Haring, Damien Hirst, KAWS, Jeff Koons, Yayoi Kusama, Andy Warhol, Studio Irma. De lijst is eindeloos!
Kleurrijk en interactief
Het Moco Museum daagt je tiener uit om na te denken over de moderne samenleving, maar doet dat op een manier die allesbehalve saai is. Tieners kunnen hier letterlijk en figuurlijk opgaan in kleurrijke decors, opvallende street-art en interactieve kunstwerken die je niet snel vergeet. Perfect voor een middagje weg van je scherm, maar natuurlijk ook met genoeg fotomomenten voor TikTok en Instagram.
Lees verder onder de advertentie
Tekst gaat verder onder de afbeelding
Beeld: Moco Museum / Tripper
Bereikbaarheid
Het museum ligt op het Museumplein, super centraal in Amsterdam, en is goed te bereiken met tram en openbaar vervoer. Voor wie met de auto komt zijn er genoeg parkeermogelijkheden: Q-park onder het Museumplein of Parkeergarage Overtoom, op slechts vijf minuten lopen.
Ticket voor je tiener
Fijn om te weten: via de Kek Mama Ticketshop kost een entreekaartje nu niet €24,95, maar €13,95. Dat is nog eens een fijne deal! Dus, of je tiener nu van kunst houdt of dol is op Instagramwaardige plekken, een middagje Moco Museum is écht een aanrader.
Meer originele uitjes
Of je nu met je kinderen iets bijzonders wilt beleven, of je partner wilt verrassen met een originele date night: dan is de film dome van Museon-Omniversum in Den Haag een schot in de roos. De Haagse film dome is namelijk niet zomaar een bioscoop: dit is het grootste koepeltheater van de Benelux en geloof ons, daar wil je naartoe! Hier lees je er alles over.
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Naomi (30) doet communicatie bij een gemeente en is getrouwd met Youp (33). Samen zijn ze de trotse, soms oververmoeide ouders van tweeling Ties en Evi (3). Verwacht in deze column geen opvoedadviezen, maar wel veel liefde, chaos en herkenbare peuterperikelen uit het leven van een tweelingmoeder. Je kunt haar ook volgen op Instagram: @naomiappelman.