Ben je op zoek naar een bijzonder gezinsuitje of juist een originele date? Dan moet je écht naar de film dome van Museon-Omniversum in Den Haag. En dat doe je nu met fijne korting.
Lees verder onder de advertentie
Of je nu met je kinderen iets bijzonders wilt beleven, of je partner wilt verrassen met een originele date night: dit uitje is een schot in de roos. De Haagse film dome is namelijk niet zomaar een bioscoop: dit is het grootste koepeltheater van de Benelux.
Indrukwekkend
Na 17:00 uur heb je toegang tot de Dome van Museon-Omniversum, waar je compleet wordt ondergedompeld in indrukwekkende beelden die overal om je heen verschijnen, met een surround sound-systeem dat het gevoel geeft dat je er écht middenin zit. En dat terwijl je er ook nog iets van opsteekt. Fun én leerzaam dus!
Lees verder onder de advertentie
Tekst gaat verder onder de afbeelding
Beeld: Tripper / Dome Museon-Omniversum
Gezinsuitje of date met korting
En het mooiste nieuws? Via de Kek Mama Ticketshop kost een entreekaartje nu niet €13,50, maar €9,95. Dus, plan dat uitje, pak die korting en geniet van een ervaring die je niet snel vergeet.
*Goed om te weten: de korting is alleen geldig op reguliere (cinema en dome) avondprogrammering met de vaste ticketprijs van €13,50 (niet op specials als Star Party, live opera- of concertvoorstellingen).
Terwijl miljoenen voetbalfans reikhalzend kijken naar de prestaties van Oranje, beleeft één moeder het toernooi net iets anders. Voor Marjon de Bruijn draait het niet alleen om winst of verlies, maar vooral om haar zoon Frenkie de Jong, die opnieuw deel uitmaakt van de Nederlandse selectie.
Waar sommige kinderen liever op de achtergrond blijven, lijkt Fender de Mol zich juist helemaal thuis te voelen in de schijnwerpers. Volgens vader Johnny de Mol was al vroeg duidelijk dat zijn jongste zoon geen moeite heeft met aandacht en misschien zelfs wel in de voetsporen van zijn beroemde familie treedt.
Met drie jonge kinderen in huis is tijd met z’n tweeën soms een zeldzaam goed. Dus een onverwacht momentje samen is meer dan gewenst. Alleen reken je dan niet op publiek.
Sommige zinnen uit je jeugd blijven niet alleen hangen, maar duiken later in je leven ineens weer op, precies op de momenten dat je ze nodig hebt. Vaak kwamen ze van grootouders: geen lange verhalen, maar korte uitspraken die net iets te vaak werden herhaald om te vergeten. Toen misschien ouderwets of streng, maar achteraf […]
Rianne Arendsen (35) is onderwijskundige, docent kinderyoga, schrijver en o ja: moeder. Vooral moeder. In haar columns deelt ze haar observaties en bespiegelingen rondom het ouderschap – aanmodderen met de beste intenties. Volg Rianne ook op Substack.