Ben je op zoek naar een bijzonder gezinsuitje of juist een originele date? Dan moet je écht naar de film dome van Museon-Omniversum in Den Haag. En dat doe je nu met fijne korting.
Lees verder onder de advertentie
Of je nu met je kinderen iets bijzonders wilt beleven, of je partner wilt verrassen met een originele date night: dit uitje is een schot in de roos. De Haagse film dome is namelijk niet zomaar een bioscoop: dit is het grootste koepeltheater van de Benelux.
Indrukwekkend
Na 17:00 uur heb je toegang tot de Dome van Museon-Omniversum, waar je compleet wordt ondergedompeld in indrukwekkende beelden die overal om je heen verschijnen, met een surround sound-systeem dat het gevoel geeft dat je er écht middenin zit. En dat terwijl je er ook nog iets van opsteekt. Fun én leerzaam dus!
Lees verder onder de advertentie
Tekst gaat verder onder de afbeelding
Beeld: Tripper / Dome Museon-Omniversum
Gezinsuitje of date met korting
En het mooiste nieuws? Via de Kek Mama Ticketshop kost een entreekaartje nu niet €13,50, maar €9,95. Dus, plan dat uitje, pak die korting en geniet van een ervaring die je niet snel vergeet.
*Goed om te weten: de korting is alleen geldig op reguliere (cinema en dome) avondprogrammering met de vaste ticketprijs van €13,50 (niet op specials als Star Party, live opera- of concertvoorstellingen).
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Naomi (30) doet communicatie bij een gemeente en is getrouwd met Youp (33). Samen zijn ze de trotse, soms oververmoeide ouders van tweeling Ties en Evi (3). Verwacht in deze column geen opvoedadviezen, maar wel veel liefde, chaos en herkenbare peuterperikelen uit het leven van een tweelingmoeder. Je kunt haar ook volgen op Instagram: @naomiappelman.