
Nieuwe, zorgwekkende trend onder tieners: dusting
Als ouder heb je al genoeg om je zorgen over te maken. Maar er is een nieuwe, zorgwekkende trend onder tieners waar je misschien nog niet van gehoord hebt: dusting.
Word je blij van: kleding met bloemenprints en borduursels. Is dé trend van deze zomer, staat geweldig en is nog hartstikke makkelijk te combineren ook. Personal shopper Kiki van Shoeby laat in dit filmpje zien hoe.
Of je nou gaat werken, een etentje hebt of met je kind naar de speeltuin gaat: met de kleding van Shoeby heb je voor iedere gelegenheid een fijne outfit. En dan heeft Shoeby ook nog eens geweldig leuke kinderkleding. Shoeby heeft meer dan 220 winkels in Nederland waar je niet alleen leuke kleding kunt uitzoeken, maar waar ook nog eens een personal shopper voor je klaar staat. Hartstikke handig, want net als Kiki helpen ze je bij het zoeken naar een outfit die helemaal bij jou past. Weet je in ieder geval zeker dat je goed voor de dag komt
Ook online kun je op shoeby.nl jouw uitgezochte items ook nog eens supermakkelijk samenstellen om te kijken hoe een outfit staat. Hoef je de deur dus niet eens voor uit.
v.l.n.r.
Singlet, € 19,95
Jeans, € 59,95
v.l.n.r.
Denim jack, € 59,95
Flower jurk, € 44,95