Toffe kleurencombinaties, stoere printjes en fijne materialen en stoffen: het kledingmerk Kids Gallery heeft het allemaal. Het mooie is: vanaf vandaag is deze gloednieuwe kindercollectie in Nederland verkrijgbaar.
Lees verder onder de advertentie
Kids Gallery is een Nederlands fashion label met een eigenzinnig DNA voor baby’s en kinderen met maat 56 t/m 116. Het merk heeft een eigen designteam, wat betekent dat de kleding écht een unieke uitstraling heeft.
Van streep tot bloem
Kenmerkend voor Kids Gallery zijn de vernieuwende materialen en stoffen – van tule en rib tot aan soepele sweatstof en breisels. Altijd met oog voor detail en in verrassende kleurcombinaties en prints. Zo bestaat de allereerste collectie uit streepjes, ruitjes én bloemenprints. In de meisjescollectie zien we kleuren als fuchsia, lila, beige en oranje terug. En in de jongenscollectie staan de lila- en groentinten centraal. Naast dat de Kids Gallery collecties hartstikke trendy zijn, zitten de items ook supercomfortabel. Heel fijn, want dat betekent dat je kind lekker kan spelen in z’n outfit.
Lees verder onder de advertentie
Dare to be
En dan hebben ze ook nog eens een prachtig motto, namelijk ‘Dare to be’. Dat betekent zelf keuzes maken én authentiek blijven aan jezelf. Mooie waarden, waarmee Kids Gallery hoopt dat ouders én kinderen hun eigen stijl durven te creëren en creatieve combinaties durven te maken – óók met andere merken. Ha, als je de prachtige collectie ziet, dan weet je: dat zit wel snor.
Lees verder onder de advertentie
Shop nu
Zin gekregen om te shoppen? Je scoort de kleding van Kids Gallery nu exclusief via de winkels en webshop van Prénatal.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Patricia van Liemt is radiopresentator, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.
December is de maand van lichtjes, gezelligheid en collectieve teleurstelling over het kerstpakket. Tenminste, dat blijkt uit het Instagram-algoritme waarin ik beland ben.