Elke dag sex om je relatie leuk te houden? Welnee. Volgens dit onderzoek is eens per week meer dan voldoende.
Lees verder onder de advertentie
Het onderzoek werd gedaan door de Universiteit van Toronto en is gebaseerd op enquêtes die in de afgelopen 40 jaar werden ingevuld door ruim 30.000 Amerikanen: mannen, vrouwen, jong, oud, latrelatie of getrouwd. Dankzij die grote database konden de onderzoekers zien of gelukkige stellen vaker of minder vaak vrijen dan stellen die in een ongelukkige relatie zitten.
Lees verder onder de advertentie
Snor met de intimiteit “Mensen denken vaak dat de hoeveelheid geld of sex gelijk staat aan ons geluksgevoel, maar dit is maar tot op zekere hoogte waar”, zegt hoofdonderzoekster Amy Muise. Volgens Muise gaat het niet om de hoeveelheid sex, maar om de intimiteit in een relatie. Als het daarmee wel snor zit, kun je dus best – als je écht geen zin hebt – een keertje overslaan.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Geen zin om voor de hele bubs te cateren of te bemiddelen in politieke discussies: er zijn genoeg redenen om kerst een keertje te ontvluchten. Dat lukt de een beter dan de ander, weet Hester Zitvast. Want niet iedereen is bestand tegen smeekbedes van de familie.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
De feestperiode is nog maar net begonnen, maar de stapel cadeaus van opa en oma groeit en groeit. Superlief natuurlijk, maar niet altijd nodig. Met deze tips blijft het gezellig en voorkom je dat jouw huis straks lijkt op een speelgoedmuseum.
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.