Ben je nog maar koud aangekomen op je idyllische bestemming, klieft je partner alweer door de golven.
Lees verder onder de advertentie
Maureen (38) is getrouwd met Joris (38) en moeder van Mats (6) en Liv (4):
“Mijn man jaagt het liefst de wind achterna. Zo hebben we jaren langs de kust van West-Frankrijk getrokken. De wind bepaalde de locatie én zijn stemming. Waren we weer twee uurtjes een andere kant op gereden, bleken de omstandigheden toch niet perfect en was hij ook nog eens chagrijning.
Daar heb ik een stokje voor gestoken: tegenwoordig blijven we ergens minimaal drie nachten. Leuk naar papa kijken is een illusie als het zand in je ogen waait en de kinderen staan te janken van de pijn. Af en toe zetten we alle drie een duikbril op en kijken we een kwartiertje. Want een man met een passie is ook heerlijk om te aanschouwen.”
Meike (43) heeft een relatie met Pim (44) en is moeder van Sem (6):
“Ik heb een soort mantra voor mezelf ontwikkeld: ‘Golfsurfen is beter dan kleiduivenschieten of Formule 1-races’. Stel je voor dat je daar je hele vakantie aan spendeert. De afgelopen 25 jaar – zo lang zijn we samen – zijn we welgeteld één keer naar een stek geweest waar Pim niet kon surfen: Toscane. Wat een rust; daar hoefden we geen rekening te houden met de getijden en de wind.
Toen Sem nog klein was, gingen we in het voor- en najaar altijd ergens naar zee. Hoge golven, weinig mensen. Perfect voor Pim, maar vaak zat ik vanuit ons kampeerbusje naar een druilerige kustlijn te kijken, met een dreumes die geen kant op kon.
“Wanneer hij wordt geappt dat de golven nú perfect zijn, is hij er met zijn hoofd niet meer bij”
Lees verder onder de advertentie
Onvoorspelbaarheid is het grootste struikelblok op onze vakanties. Als we al een keer op een marktje of door een kasteel lopen en Pim wordt geappt door een surfmaatje dat de golven nú perfect zijn, is hij er met zijn hoofd niet meer bij. En dus zitten we in no-time weer op het strand met z’n allen.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Tussen werk, kinderen, boodschappen, sportclubs en die eindeloze wasmand blijft er soms weinig energie over voor elkaar. Waar je vroeger urenlang kon kletsen en elke avond de vonken door de slaapkamer vlogen, eindig je nu regelmatig samen lusteloos op de bank, terwijl jullie allebei gedachteloos door je telefoon scrollen.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
Veel ouders doen het met de beste bedoelingen: zorgen dat hun kind goede cijfers haalt en later alle kansen heeft. Logisch, maar volgens onderzoek onder honderden hoogpresterende leerlingen heeft die opvoedstijl ook een keerzijde.
Neeltje voelde altijd al ‘iets’. Haar relatie met Jacco was anders, dan met vorige mannen. Beter, op veel vlakken. Maar op andere vlakken ook minder. En toen ze twee keer vlak na elkaar de vraag kreeg of Jacco homo is, ging ze zelf aan alles twijfelen.