Erger jij je mateloos aan die rondslingerende sokken van je partner? Niet zo gek. Volgens onderzoekers aan de Amerikaanse University of Michigan heb je met een man in huis 7 uur meer huishoudelijk werk per week.
Lees verder onder de advertentie
Dat komt omdat mannen gemiddeld minder vaak hun handen uit de mouwen steken, maar (verrassend) wel rommel maken.
De wetenschappers van de University of Michigan analyseerden gegevens tussen 1968 en 2005 en zagen dat single vrouwen gemiddeld 12 uur per week aan het huishouden besteden. Op het moment dat er een man bij hen intrekt, komt daar zo’n 7 uur bij. Heb je ook nog kinderen, dan wordt het huishouden nóg pittiger en ben gemiddeld 28 uur aan huishoudelijke taken kwijt. Eén troost: je verbrandt er wel de nodige calorieën mee.
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ze spelen samen, twee meisjes van een jaar of zeven. Boven op de kinderkamer, urenlang zoet met knuffels, tekenspullen en fantasieën. Het lijkt een droom van een speelafspraak. Tot de avond valt en boven tafel komt wat ze daar echt deden.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.