Leuk voor ’m, dat ’ie een hobby heeft, dacht je nog. Tot je beseft dat de titel onbestorven weduwe best weleens op jou van toepassing zou kunnen zijn.
Lees verder onder de advertentie
Dyon (37):
“Toen ik als tiener smoorverliefd werd op Leander wist ik al dat hij een visfanaat was. Ik zei toen al: zolang het bij vissen blijft, vind ik het prima. Dat deze hobby een groot deel van ons gezinsleven zou gaan bepalen kon ik niet vermoeden.
Vakanties worden uitgezocht op de gunstigste visplekjes. Zaterdagavond en -nacht breng ik vaak alleen met onze dochters door omdat Leander aan ’t vissen is. Maar als ik zie hoe opgewekt hij vervolgens aan het ontbijt verschijnt en hoe hij onze oudste in de vakantie vol geduld de fijne kneepjes van het vak leert, smelt mijn hart.”
“Het paardengevecht win ik nooit. Tegen twee Penny-dochters van 13 en 11 en een paardengekke vrouw kan ik, als enige man in huis, natuurlijk niet op. Klagen dat ik het niet gezellig vind als ze zaterdagochtend vroeg al op pad zijn of elk vrij uurtje naar de manege trekken, heeft weinig zin. ‘Je snapt toch wel dat Banjer verzorgd moet worden, pap?’
Het is zelfs al zo erg dat wanneer ik bij thuiskomst niemand aantref, ik automatisch naar het weiland fiets. Succes verzekerd, tussen de balen hooi vind ik altijd een gezinslid. Bellen of appen heeft geen zin, hun telefoons liggen meestal in een of andere poetsbox. Gelukkig helpt het als ik soms mijn eigen pony ogen opzet en zeg dat papa ook aandacht en liefde nodig heeft. Dan word ik meteen doodgeknuffeld door mijn meiden.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Peuters hebben bijna een bovennatuurlijke gave: ze vinden álles. Vooral de dingen waarvan je hoopt dat ze die juist níét zien. Ook de peuter van Isa (37) bleek daar een meester in.
Als je schoonmoeder graag wil oppassen op je zoon is dat natuurlijk hartstikke fijn. Maar niet als ze zich bemoeit met dingen die haar helemaal niet aangaan.
Fantastisch babynieuws! Joy van Swieten en Daní Zijlstra, het geliefde koppel dat we leerden kennen dankzij B&B Vol Liefde, hebben prachtig nieuws gedeeld: ze verwachten samen hun eerste kindje.
Zaterdag is het Dierendag! Op 4 oktober zetten we massaal onze huisdieren in het zonnetje, of alle dieren, als je meedoet aan Eet Geen Dierendag. Ook binnen de redactie zijn veel huisdieren te vinden. We verzamelden de grappigste huisdierenverhalen, zodat jij even flink kunt lachen.
Niko, het zoontje van Deborah (35) hield er nogal een flamboyant kapsel op na. Zijn haar stond eigenlijk gewoon recht overeind, ook toen het langer werd. En na een tijdje kon ze dat niet meer aanzien.
Je gooit ’m gedachteloos in je winkelmandje, snijdt ’m in reepjes voor bij de pasta of prikt ’m rauw van de borrelplank. Maar juist een groente die bij veel gezinnen standaard op tafel staat, blijkt nu onverwacht hoog te scoren als het gaat om bestrijdingsmiddelenresten.