Een weekendje naar opa en oma of een nachtje logeren bij een vriendje: als je kind gaat logeren, is het wel fijn als-ie z’n eigen bed mee kan nemen. Wij zochten een paar fijne logeerbedden voor je uit.
Lees verder onder de advertentie
Minions slaapbank
Niet alleen te gebruiken als uitvouwbare slaapplek, maar ook als leuk bankje in de kamer van je kind. En wel zo handig: de hoes kan in de wasmachine.
Compact, licht én voorzien van handige extra’s: bijvoorbeeld gaas die vervelende muggen en insecten op afstand houden. Bovendien staat het logeerbed heel stabiel en kan-ie niet kantelen – laat dat kussengevecht dus maar beginnen.
Is je baby nog heel klein als hij bijvoorbeeld bij opa en oma gaat logeren? Met de aerosleep weet je zeker dat hij op een stevig matras slaapt, die door een speciale structuur extra ventileert. Dus geen zorgen dat je kleine niet goed kan ademen als hij met z’n snoet naar beneden ligt.
Wie herinnert zich boerin Janine niet uit Boer zoekt Vrouw 2021? Vanuit haar idyllische plekje in Limburg ging de schapenboerin op zoek naar de liefde. En jawel: die vond ze bij Sander uit Friesland. De twee moesten flink wat kilometers overbruggen en hun relatie kende ups en downs, maar opgeven? Ho maar. Inmiddels is hun […]
In Een huis vol draait het dit keer allemaal om de drie maanden oude Billie Jean. Terwijl haar oudere broers en zussen in een simpel badje belandden, krijgt de jongste telg een luxe behandeling: een dagje baby-spa. Inclusief bubbelbad en nekfloat.
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Presentator Daphne Bunskoek (51) koos er bewust voor om geen kinderen te krijgen. In de GRAPES Podcast vertelt ze aan Bridget Maasland (50) waarom het leven in de perfecte gezinsbubbel haar niet gelukkig zou maken.
Als ouder doe je veel voor je kinderen. Je zit urenlang op een hard bankje in een speeltuin, omdat zij zevenhonderd keer van de glijbaan willen. Of je bezoekt een zogenoemd krijspaleis of een benauwd binnenzwembad, omdat zij daar zo gelukkig van worden.
Nadat Boer zoekt Vrouw‑Roel bekendmaakte dat er toch romantiek is opgebloeid tussen hem en Simone, is er opnieuw blij nieuws uit de Boer zoekt Vrouw‑hoek. Dit keer gaat het om gezinsuitbreiding: er is een baby op komst! Janine en Sander verwachten hun allereerste kindje samen.