Jennifer Hoffman: ‘Zou ik met het beëindigen van de relatie ook een kinderwens weggooien?’
Het leven loopt soms anders dan je had gepland. Ook voor Jennifer Hoffman.
Beeld: Kek Mama Magazine
Aww, wat een leuk nieuws! Chef’Special zanger Joshua Nolet en Caroline zijn verloofd. Een enorm romantisch aanzoek, inclusief gezang, uiteraard.
“Eerlijk gezegd zag ik nooit echt het nut in van een aanzoek en trouwen. Ik bedoel, we hebben toch samen kinderen? Wat is er nu een grotere verbintenis dan te zeggen: we zijn een gezin en we voeden deze kinderen samen op?” begint de post van Joshua. Het stel heeft immers samen twee kinderen, Coco en Jones, en Joshua is bonusvader van Caroline’s zoon Sam. Toch lonkte het idee van een aanzoek bij de zanger.
Het aanzoek vond plaats op het strand, met de drie kinderen erbij. Sam was Joshua’s partner in crime, hij zou hem de ring aangeven wanneer hij op een knie ging om Caroline ten huwelijk te vragen. Een prachtige regenboog verlichtte de lucht. “Dit aanzoek was net zo rommelig en mooi als ons leven nu al jaren is”, aldus de zanger. Een mooi lied, geschreven en gezongen door Joshua zelf uiteraard, kon natuurlijk niet ontbreken bij dit mooie moment.
“Ze zei ja. En ik was zo verrast door hoe speciaal het voelde. Hoe liefdevol. Een verbintenis tussen ons tweeën. Niet als ouders of verzorgers, maar als geliefden. Kiezen om de rest van ons leven samen door te brengen. Ik hou van je Ca, en ik ben zo waanzinnig gelukkig dat ik bij je ben.” Hoe lief?!
Van harte gefeliciteerd, Joshua en Caroline!