Is je kind een echte sprookjesgek? Dan moet je zeker een keer naar een kabouterpad gaan. Wij zetten de leukste in Groningen voor je op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Kabouterpad Roegwold – Kolham
Voor 5 euro per kind kan je hier via een route van zo’n 1,5 kilometer genoeg kabouters tegenkomen. Inclusief knapzak en kabouterboek, die na afloop weer terug gebracht moeten worden. De puntmuts mag trouwens wel mee naar huis.
Lees verder onder de advertentie
Kabouterpad Lauwersmeer
Bij activiteitencentrum Lauwersnest van Staatsbosbeheer ligt een knapzak gevuld met lekkers voor je kind klaar. Onderweg luisteren jullie (geschminkt en al) naar een verhaal uit het kabouterboek en doen jullie de bijbehorende opdrachten. Handig: met de kralenketting vind je de kleur van het volgende routepaaltje.
Of je nu 1 of bijna 3 kilometer wilt lopen, hier heb je voor een ieder wat wils. Hou vooral de Facebookpagina in de gaten, want naast het kabouterpad worden er ook geregeld leuke activiteiten voor kinderen georganiseerd.
Lees verder onder de advertentie
Kabouterpad Curringherveld – Kornhorn
Om dit kabouterpad te kunnen bewandelen moet je reserveren, maar dan heb je ook wat. Van professionele opdrachtkaarten tot een handleiding, plattegrond en een kistje vol handige materialen: er wordt overal aan gedacht. En dan kunnen jullie na afloop ook nog broodjes bakken op de vuurplaats.
Lees verder onder de advertentie
Kabouterpad Sellingen
Dit kabouterpad is alleen beschikbaar voor groepen, maar juist daarom extra leuk. Voor 1 euro per kind krijg je een knapzak, kabouterboek én mag je zo lang als je wilt kabouters zoeken.
Meer Kek Mama? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en krijg elke week het laatste nieuws, persoonlijke verhalen, fijne (uit)tips en grappige fotoseries in je mailbox >
Lara Temme is tekstschrijver en woont samen met haar zoon (9) en dochter (11) in Brabant. Thuis wordt er veel gelachen, geknuffeld, gehuppeld en gezongen. Wel vals, maar daar heeft het gezin zelf weinig last van. Evenals de altijd rommelige zolder.
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Soms komt financiële schade niet door verkeerde keuzes of pure pech, maar door – jawel – je eigen kind. Dat ontdekte Julie (29) toen ze het roze glittertasje van haar 3-jarige peuter opende.
Baby alert! Freek Vonk (42) heeft er een gloednieuwe titel bij. Hij is voor het eerst oom geworden. De bioloog deelt op Instagram het blije nieuws dat zijn zus Simone is bevallen van een zoontje: Melle.
We vlogen het afgelopen jaar van de ene zwangerschapsaankondiging naar de andere. Hoog tijd om al het babynieuws op een rijtje te zetten: deze bekende Nederlanders verwachten een baby in 2026.