Het griepseizoen is alweer begonnen bij ons thuis. Dan moet ik eigenlijk zeggen: bij mij. Mijn vriend en kind hebben nergens last van.
Lees verder onder de advertentie
Mijn dochter harkt alle virussen binnen, kucht zelf een paar keer en brengt vervolgens alle ellende op mij over. Om een of andere reden heb ik zo’n waardeloze weerstand dat ik er een week vanaf lig. Nu weer. De letter R zat vers in de maand en ik lag binnen de kortste keren als een stervende zwaan op de bank.
Lees verder onder de advertentie
Manflu
Manflu, wordt er thuis gegrapt. Mama heeft manflu. Ik begin het zelf inmiddels ook te geloven. Als ik griep heb sta ik werkelijk waar met één been in mijn graf. Ik lig dagenlang op de bank te creperen en af en toe ontglipt me een kreet als ‘arme ik!’ of nog erger: ‘waarom ik?’.
Nu al?!
Weet je wat het is? Vorig seizoen ben ik van november tot en met mei non stop ziek geweest. Opvangvirusjes zijn wat mij betreft erger dan slapeloze nachten. There, I said it! En nu begint die ellende gewoon al in september!
Supportgroep
Mocht je nu vinden dat deze column wel erg zeurderig en dramatisch is… Klopt! Er stroomt nog een vleugje manflu door mijn lijf. De stervende zwaan in mij neemt het toetsenbord af en toe over. Ondanks dat een groot deel van jullie contact met mij waarschijnlijk in de verste verte niet ziet zitten (vanwege het geklaag en de bacillen) wil ik bij deze toch een oproep doen tot een supportgroep. Moeders met manflu: laat je horen! Het lijkt me heerlijk om samen te klagen over het leed dat ‘kinderen vermaken terwijl je met één been in je graf staat’ heet. Ik weet ook al een groepsnaam: arme wij!
Schoolpleinmoederdrama… Je wilt er niet in belanden, maar het kan de besten overkomen. Het gebeurde ook Lina, die zichzelf echt niet “als een feeks” zou bestempelen.
De polyamoureuze relatie van Michelle Bollen (32), Koen en Jacqueline van Pelt (37) is ten einde. En dat hakt erin. Op Instagram deelt Michelle een emotioneel bericht waarin ze haar gevoelens over de breuk én haar nieuwe leven als co-ouder beschrijft.
Merel Westrik is dit seizoen te zien in De Slimste Mens. In de quiz blikt ze terug op haar bijzondere rol als presentatrice van het Sinterklaasjournaal, waar ze vorig jaar inviel voor de zieke Dieuwertje Blok. Ze vertelt hoe Dieuwertje’s warmte en plezier overal in de studio voelbaar waren.
Iedere week vertelt een leerkracht aan Kek Mama wat ze meemaakt. Deze keer: juf Senna (34) geeft les aan groep 3 en had opeens een onbekend kind in de klas.
Ongelijke verdeling in salaris, het zal bij praktisch elk gezin voorkomen. Zo ook bij Charlotte en haar vriend. Haar vriend verdient een stuk meer dan zij. Niet per se erg, maar bij hen wordt het een steeds groter issue.