Meet Johanna (36): biologiedocent, seksuele gezondheidsconsulent, en mama van twee jongens (5 en 7). Na haar recente scheiding jongleert ze met het ouderschap en deelt ze haar avonturen en inzichten.
Lees verder onder de advertentie
Het voelt als een luxe dat ik kan dromen over hoe een ideale relatie er voor mij uit zou horen te zien. Het is de silver lining van weer single zijn: niet meer “vastzitten” in een dynamiek waar niemand blij van wordt. Ik voel me vrij omdat ik nu dat kan doen waar ik blij van word, zonder me te hoeven verantwoorden en zonder dat ik iets hoef te laten omdat de ander het niet wil.
Lees verder onder de advertentie
Pikante party
Dat gevoel van vrijheid ervaar ik vooral binnen mijn seksualiteit. Niet beperkt zijn in het beleven van je eigen genot. Feestjes bezoeken zoals Wasteland en spontaan terecht komen op een pikante party waar je alleen met een uitnodiging binnenkomt. Ik voel me als een vis in het water als mensen om mij heen zich volledig kunnen uiten en laten gaan. Dat ik kan opgaan in belevingen waar niets te gek is. Het zou heerlijk zijn als ik iemand tegenkom die daar net zo in staat als ik.
Lees verder onder de advertentie
Lustgevoelens
Nu zou je denken dat ik dan toch op zo’n feest genoeg matches heb gemaakt voor een potentiële date? Maar voor mij zijn die avontuurtjes op zo’n feest ook alleen dat: “avontuurtjes”. Je botviert je lustgevoelens op elkaar, maar er is geen diepgaande emotionele connectie. Ja, dat zou bij een daaropvolgende date wel kunnen ontstaan, maar toch zou ik het andersom willen. Dat ik eerst iemand ontmoet, we een band opbouwen en er een solide basis ontstaat. Dat we voor elkaar op nummer 1 staan. Daarna lijkt het me geweldig om met zijn twee op ontdekkingstocht te gaan. Dat je binnen de samen opgestelde kaders de ander vrij kan laten in seksuele uitspattingen. Dat je samen naar feestjes gaat waar je je dan met z’n tweeën onderdompelt in genot met elkaar en anderen.
Lees verder onder de advertentie
Avonturen
Het lijkt een utopie, toch heb ik dit mogen zien bij mensen om mij heen. Stellen waar respect voor elkaar zo diepgeworteld zit, dat er volledige ruimte is voor elkaars wensen en grenzen. Het is mooi om van de zijlijn te mogen ervaren hoe er bij hen op elkaar ingespeeld is en dat er geen twijfel bestaat dat men bij elkaar hoort. Samen gaan ze avonturen aan waardoor hun band alleen maar sterker wordt. Door het ervaren van de relatie die anderen met elkaar hebben, houd ik hoop dat mij dit ook kan overkomen. Die ene man tegenkomen, waar ik zowel samen kneuterig thuis op de bank kan hangen, maar ook in een spicy outfit kan verdwalen in donkere gangen van spannende feestjes.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
In Capelle aan den IJssel is grote ontsteltenis ontstaan na twee opeenvolgende suïcides van middelbare scholieren, waarbij de nasleep breed is vastgelegd en gedeeld door omstanders, zo meldt De Telegraaf.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Olivia, wiens zoon zonder vragen de creditcard van haar broer has gebruikt voor een online spel.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.