Ga je voor nieuwe vakantie-inspiratie of gewoon een leuke dag? De Vakantiebeurs biedt het volop. Hier ontdek je véél landen, krijg je tips van experts en geniet je met de kinderen. Er is van alles te doen: van zeilclinics en minidisco tot cameraworkshops en smullen van heerlijke internationale gerechten.
Lees verder onder de advertentie
Vakantiekriebels
Het kan elk jaar best lastig zijn om uit te vinden welke vakantie of welk vakantieland nou precies geschikt is voor jou en je gezin. Tip: de Vakantiebeurs vindt plaats in de Jaarbeurs in Utrecht. Het belooft een nog groter aanbod van reisorganisaties, heerlijke hotels en bestemmingen te worden. De locals laten je proeven van hapjes en drankjes uit de hele wereld. Van 16 tot en met 19 januari kun je de specialisten alles vragen over jouw volgende vakantiebestemming en ervaar je hét vakantiegevoel. Kom je met een flink aangevulde bucketlist weer thuis.
Lees verder onder de advertentie
Voorpret gegarandeerd
Boek je de volgende vakantie of doe je inspiratie op. Alle experts staan klaar om je vragen te beantwoorden. Handig: beleef er direct welke vakantielanden en plekken heerlijk zijn voor het hele gezin. Zo hebben jullie straks allemáál vakantie.
Lees verder onder de advertentie
Volg de superleuke kidsroute
Alles over de wereld leren in een dag, dat kan alleen op de Vakantiebeurs. Met de speciaal uitgezette kidsroute neem je de kinderen mee op ontdekkingstocht. Ze kunnen zich uitleven op het springkussen, een clinic zeilen volgen, kriebels krijgen in het reuzenrad, spelletjes doen en leuke prijzen winnen. Ondertussen kun jij jezelf in alle rust laten inspireren en informeren. Of die heerlijke, welverdiende Italiaanse cappuccino bestellen.
Lees verder onder de advertentie
Budgetvriendelijk
Goed om te weten: kinderen tot en met 16 jaar zijn gratis. De Vakantiebeurs is een heel leuk dagje uit met het hele gezin. Profiteer bovendien van aantrekkelijke beursacties. Wie weet besluit je wel om die heerlijke vakantie te boeken. Denk: kleine geluksmomentjes, lange avonden, plezier, gezellig samen met het gezin: dat is vakantie. Laat je vakantie(pret) dus alvast beginnen.
Presentatrice Renate Verbaan-Gerschtanowitz (46) brak in 2004 door, nadat ze tijdens de TMF Awards door de kijkers werd verkozen tot nieuwe vj van de populaire muziekzender. Samen met presentator Winston Gerschtanowitz vormt ze al meer dan twintig jaar een stel en hebben ze twee zoons.
Begin jaren 2000 maakt Nederland kennis met Tooske Ragas (51) als presentatrice van Idols. Niet veel later vindt ze de liefde bij zanger Bastiaan Ragas, wordt ze bonusmoeder en krijgt ze drie dochters. Maar naast alle hoogtepunten maakt ze ook ingrijpende momenten mee.
Melanie: “Na weken wachten kregen we eindelijk de uitslag van de onderzoeken naar Sara’s aangeboren obesitas. De diagnose bracht meer vragen dan antwoorden. Tot er opeens werd aangebeld en Wendy van Dijk voor onze deur stond.
Jody Bernal (45) werd in de zeroes beroemd met zijn zomerhit Que si que no. Hij groeide uit tot hét popidool van Nederland en stond bovenaan de hitlijsten. Inmiddels is Jody een succesvol dj en vader van twee dochters: Olivia en Poppy June. Wij spraken hem.
Rafael van der Vaart kreeg tijdens een podcastinterview onverwacht een wel heel bekende stem te horen. Zijn ex-vrouw Sylvie Meis had een persoonlijke vraag voor hem ingestuurd over hun zoon Damián. Zijn antwoord laat zien waar zijn prioriteiten tegenwoordig liggen.
De twaalfjarige zoon van Marije (42) wilde graag zijn eigen geld verdienen met een krantenwijk. Omdat hij daar nog te jong voor was, kwam zijn salaris binnen op de rekening van zijn zus Merel (15). Dat ging maandenlang goed, dachten ze.