Voor sommige kinderen is de herfstvakantie net begonnen, voor anderen begint-ie volgende week. Genoeg tijd dus voor een biosbezoek. Welke films jij en je kind moeten zien? Check dit lijstje.
Lees verder onder de advertentie
De LEGO Ninjago Film
Lloyd (de groene ninja) en zijn vrienden zijn geheime krijgers en LEGO® meesterbouwers. Onder aanvoering van Sensei Wu moeten zij Lord Garmadon verslaan: de verschrikkelijkste man ooit, maar ook nog eens Lloyds vader. Tijdens een gevecht worden de ninja’s gedwongen hun ego’s opzij te zetten en hun krachten te bundelen. Leeftijd: 6+
Lees verder onder de advertentie
Dikkertje Dap
Dikkertje Dap is op dezelfde dag geboren als zijn beste vriend Raf, een giraf. Omdat zijn opa verzorger is in de dierentuin, zijn ze onafscheidelijk. Tot Dikkertje voor het eerst naar school gaat en erachter komt dat giraffen niet naar school mogen. Alle leeftijden
Deze comedy voor het hele gezin vertelt het verhaal van twee fantasierijke lolbroeken, Sjors en Harold. Als ze hun schoolhoofd hypnotiseren, denkt hij dat hij de overenthousiaste, maar niet al te snuggere superheld Kapitein Onderbroek is. Je begrijpt: deze grap loopt al snel helemaal uit de hand. Leeftijd: 6+
Lees verder onder de advertentie
De Kleine Vampier (3D)
Anton houdt van griezelen en verslindt boeken over vampiers. Hij weet alles over deze wezens, maar als hij er onverwacht één tegenkomt, is deze toch heel anders dan hij dacht. Leeftijd: 6+
Dummie de Mummie
Dummie heeft heimwee. Hij wil terug naar Egypte om het graf van zijn ouders te zoeken, zodat hij afscheid van hen kan nemen. Klaas ziet die reis helemaal niet zitten: hij vindt vliegen maar eng, het kost te veel geld en Dummie heeft geen paspoort. Maar als Dummie’s schilderij voor een groot bedrag verkocht wordt én hij een paspoort weet te regelen, vertrekken ze toch. Alle leeftijden
Je zegt “nee”, zij horen “misschien”. Jij dacht dat jij de ouder was, maar sinds deze kleine in je leven is, lijkt het alsof jíj bij hém op tijd naar bed moet. Herkenbaar? Dan heb je misschien een kind met een van deze sterrenbeelden – geboren bazen met een flinke wil.
Nu de meivakantie achter de rug is, gaat het snel: nog maar twee maanden en dan begint de zomervakantie. Gaan jullie dit jaar voor weekje zon, zee en strand in Spanje of met de auto naar Zeeland? De eerste vraag die opborrelt bij het zoeken naar een vakantie is vaak: wat mag het kosten?
Heather (33) is redacteur bij Kek Mama en moeder van een zoontje (4,5) en dochter (1,5). Haar columns zijn een mix van herkenbare momenten, hilarische situaties en kleine overwinningen in het moederschap.
Anouk (35) is samen met met Laurens (37) en moeder van Cato (6) en Emma (4). Haar schoonouders nemen haar dochters bijna elke maand naar een theatervoorstelling of pretpark, terwijl haar eigen ouders het geld hier niet voor hebben. Moet ze ingrijpen om scheve gezichten te voorkomen?
Elsemieke (31) is samen met T (32), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
De gemiddelde leeftijd waarop Nederlandse vrouwen voor het eerst kinderen krijgen wordt steeds hoger, blijkt uit nieuwe cijfers van het CBS. Er zijn steeds minder vrouwen die een kind krijgen vóór hun dertigste en dat terwijl juist meer vrouwen boven de dertig voor het eerst moeder worden.