Van speeltuinen en voorleesboeken tot kindvriendelijke restaurants: elke week deelt een moeder van de Kek Mama-redactie haar favoriete tips. Dit keer: het favoriete buitenspeelgoed van Bobbi, de driejarige dochter van beeldcoördinator Lisa van Hal.
Lees verder onder de advertentie
Onze tuin is onlangs helemaal opgeknapt dus we hopen deze zomer op veel zonnige dagen zodat we lekker naar buiten kunnen met de kinderen. Bobbi is ook echt dol op buitenspelen en dan met name met onderstaande items.
Watertafel
Wat is er leuker dan met water spelen? Deze watertafel met kraantjes, sproeiers en gezellige kleuren is favoriet. Wel oppassen dat-ie niet vol wordt gekieperd met zand (zoals Bobbi heeft gedaan), want dan ben je er wel even zoet mee om ‘m weer schoon te krijgen.
Lees verder onder de advertentie
Speelzwembad
Dit badje heeft al voor zoveel speelplezier gezorgd. Er zit een kleine glijbaan, een watersproeier (waar je de tuinslang op kunt aansluiten) en een ballenbak op. De kinderen vinden het helemaal fantastisch. Er gaat niet heel veel water in, wat ik dan zelf weer een prettig idee vind. Daarnaast is het water daardoor lekker snel opgewarmd door de zon, wat voor een koukleum als Bobbi extra fijn is.
Bobbi stept tegenwoordig bijna vaker dan dat ze loopt. Dit stepje is ideaal: je vouwt het zo in elkaar (handig als je op pad gaat en de step achterin de auto gooit) en het stuur kun je makkelijk verstellen. Grappig om te zien hoe snel ze uit de voeten kon met deze step en haar balans leerde bewaren. Wij zijn overigens all the way gegaan en hebben de step aangekleed met mandje en gekleurde slierten aan het stuur. Je kunt Bobbi dus niet missen als ze voorbij komt scheuren.
Lees verder onder de advertentie
Strandset
Met het strand om de hoek gaan wij regelmatig even uitwaaien. Nadat ik een paar keer Bobbi’s schepje en emmertje was vergeten, heb ik nu standaard een strandsetje in de achterbak van de auto liggen. Er worden namelijk met alle liefde heel wat zandtaartjes voor mij gebakken.
Lees verder onder de advertentie
Stoepkrijt
Een klassieker: stoepkrijt. Zo leuk om te zien wat voor mooie kunstwerken Bobbi hier altijd weer mee weet te maken.
Lees verder onder de advertentie
Meer Editor’s Favorites? Elke zaterdag publiceren we een nieuwe lijst met tips.
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Op sociale media regent het reacties na de uitzending van Uit de Schulden. Veel kijkers begrijpen niet hoe het zo ver heeft kunnen komen. “Een erfenis van 3000 euro en dan meteen alles opmaken? Dat is toch onbegrijpelijk”, is een veelgehoorde mening.
Iedere ouder weet: Vaderdag met een kleuter is een avontuur. Je krijgt ontbijt op bed met hagelslag in je koffie, tekeningen waarop je met paarse wenkbrauwen bent afgebeeld, en knutselwerkjes die je met gevaar voor eigen leven aan de muur hangt. Maar wat de man van Isa kreeg als vaderdagcadeau, sloeg echt alles.
Gisteravond keken maar liefst 470.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, Straatarm. Alleenstaande moeder Roosmarie zorgde voor heftige reacties: “Nooit gewerkt? Hoe dan?”
Influencer Rianne Meijer is zwanger van haar tweede kindje. De aankondiging kwam op haar eigen kenmerkende manier: met een flinke dosis zelfspot en humor.