Suzan & Freek hebben een emotionele update gedeeld op Instagram die veel volgers diep heeft geraakt. In een open en liefdevol bericht vertellen ze over de moeilijke tijd die ze doormaken, én over het nieuwe leven dat eraan komt: “Met de zwangerschap gaat het gelukkig goed.”
Lees verder onder de advertentie
Bij Freek is onlangs longkanker vastgesteld. Een keiharde klap, die alles op z’n kop zet. “Het voelt allemaal nog zo onwerkelijk en beangstigend”, schrijven ze. Het toekomstbeeld van “lekker samen oud worden” lijkt ineens niet meer vanzelfsprekend. Gelukkig voelen ze zich gesteund door een hechte kring van familie en vrienden. Samen proberen ze houvast te vinden in deze bizarre situatie. “Toch hebben we besloten er samen de schouders onder te zetten en er vol voor te vechten, we gaan er alles aan doen om de uitzondering te worden!!”
Lees verder onder de advertentie
Freek is gestart met medicatie
Er is goed nieuws, schrijven ze. “Freek is begonnen met levensverlengende medicatie (gelukkig geen chemo) om de kanker zoveel mogelijk te remmen.” Hij reageert daar tot nu toe goed op. “Hij is eindelijk verlost van het hoestje (waarvoor hij ‘even’ naar de dokter ging), en er zijn weer een paar gezonde kilo’s bij.” Over een tijdje volgen nieuwe ziekenhuiscontroles om te zien of de medicijnen aanslaan.
Lees verder onder de advertentie
“Als dat zo is, kan de situatie hopelijk voor een langere tijd stabiel blijven. Uiteindelijk worden de kankercellen op termijn resistent tegen de medicijnen, maar er zijn mensen die er al enkele jaren mee vooruit kunnen, dus daar houden we ons voor nu aan vast! En ondertussen hopen we heel hard op een wonder.”
Ondanks alle zorgen is er ook prachtig nieuws: Suzan is zwanger! Hun allergrootste droom komt uit, en dat brengt licht in deze donkere tijd. Ze is inmiddels door het eerste trimester heen. “Daar focussen we ons nu zo veel mogelijk op. De echo’s zien er tot nu toe allemaal goed uit (de baby stuitert vrolijk op en neer), daar halen we nu al ons geluk uit.”
Lees verder onder de advertentie
Tijdens optredens had Suzan de afgelopen tijd snacks op het podium verstopt om haar cravings te stillen. “We hebben de afgelopen festivals & in de Ziggo Dome samen hard gelachen om de op-het-podium-verstopte crackers en andere snacks.”
Suzan & Freek kiezen bewust voor positiviteit. Ze halen hun geluk uit kleine dingen: een goede echo, samen muziek maken en alles omtrent de baby. “We kunnen niet wachten om de babykamer in te gaan richten, kom maar door met al die leuke tips!” Ze sluiten af met: “We proberen vooral niet te stoppen met leven. We zijn nog lang niet klaar!”
Huisdieren, ze zijn onderdeel van je gezin. Vaak zelfs eerder deel van jullie gezin dan je kinderen. Je houdt zielsveel van ze, maar soms drijven ze je zo tot waanzin dat je ze eigenlijk gewoon per direct bij het asiel wilt afzetten. Deze week Femke en het hondje van haar schoonmoeder.
Maandag maakte Lieke Martens bekend dat ze haar voetbalschoenen aan de wilgen hangt en een punt zet achter haar glansrijke voetbalcarrière. De 32-jarige aanvaller, die inmiddels is uitgegroeid tot een van de allergrootste iconen van het vrouwenvoetbal, wil nu al haar aandacht richten op het moederschap.
Er is de laatste tijd best wel wat te doen over kinderen op televisie. Een huis vol doet hier ook aan mee en dat is best problematisch, zegt gezinstherapeut Kimberley Roerdink tegen Veronica Superguide.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week het dilemma van Bobbi (30). Zij krijgt namelijk al buikpijn bij de gedachte dat ze over een paar maanden kerst viert bij haar schoonfamilie.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Beschuit met blauwe muisjes, want Frenkie de Jong (28) en zijn vrouw Mikky (27) zijn ouders geworden van hun tweede kindje. Dat deelt de middenvelder van FC Barcelona op Instagram met een prachtige foto.