Mariska Bauer liet in Het waren 2 fantastische dagen zien dat je ook na jaren nog hartstocht kunt hebben. Tot grote schrik van haar zoon.
Lees verder onder de advertentie
Mariska vindt dat je daar best openhartig over mag zijn. Haar zoon Christiaan moest er even van bijkomen.
Mariska Bauer over seksleven
Toen ze een oude foto van zichzelf en Frans bekeek, kon ze het niet laten: “Niks veranderd, toch?” Ze glimlachte, duidelijk onder de indruk van haar man: hij had nog steeds diezelfde uitstraling als vroeger.
Toen het gesprek op hoe ze hun relatie spannend houden kwam, was Mariska eerlijk en gevat: “Gewoon, het gaat prima hoor. Geen problemen mee.” Lachend voegde ze eraan toe: “Hoe ouder het wordt, hoe beter het gaat. Dat denk ik echt.” Over hun intimiteit zei ze nog: “In de slaapkamer weten wij elkaars allerbeste plekjes. Wij weten alles van elkaar.” En toen Christina Curry grapte: “Oké, Fransie got it going on”, liet Mariska weten: “Hé, en Mariska dan?”
Zoon Christiaan Bauer had zo zijn eigen reactie: “Oh, nou, dat vind ik hartstikke fijn voor ze, maar dat had ik niet hoeven weten. Ik vind het geweldig voor ze, maar ja… Over het seksleven van mijn ouders hoef ik niks te weten.” Toch bleef hij luchtig: “We vragen mama tegen die tijd wel om tips.”
Dat Frans Bauer (52) binnenkort niet alleen zanger, maar ook opa is, maakt hem zichtbaar trots. In mei verwelkomen zoon Jan (23) en diens vriendin Danique hun eerste kindje en daarmee Frans’ allereerste kleinkind. En nee, dat kwam voor hem niet helemaal als een verrassing. Je leest er hier meer over.
Wietze de Jager sprak in KINDEREN!!!! de podcast met Frank van der Lende en Leonie ter Veld over zijn kinderen, zijn leven op Bonaire en zijn grootste angst in het ouderschap.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Marieke (40) en Joris […]
Een naam bedenken voor je kind is nog best een klus. Kies je iets klassieks, iets unieks of ga je voor een naam die niemand snel vergeet? Destiny kreeg zo’n naam. Vooral haar tweede naam zorgt regelmatig voor opmerkingen.
Estavana Polman (34) en Rafael van der Vaart verwachten opnieuw een kindje, maar voordat de oud-handbalster en Rafael hun babynieuws met de buitenwereld deelden, moest Estavana creatief zijn met smoesjes.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Bo (31), die na een spontaan speeltuinbezoekje een opmerkelijk betaalverzoek kreeg.
Een nieuwe schooldag betekent meestal rennende kinderen, geroep op de gang en hier en daar een rugzak die net iets te enthousiast tegen een muur knalt. Maar niet bij basisschool De Oversteek in Nijmegen-Noord.