Een beter cadeau had voetballer Frenkie de Jong zichzelf vast niet kunnen wensen. Op zijn verjaardag maken hij en zijn geliefde Mikky bekend dat ze binnenkort ouders worden van een tweede kindje.
Lees verder onder de advertentie
‘Bakken iets beter dan een verjaardagstaart’, schrijven ze bij bij een reeks romantische kiekjes op het strand, waarop ook oudste zoon Miles (1,5) en Mikki met babybuik te zien zijn.
Onder de post regent het felicitaties. Zo feliciteren onder andere Nicolette van Dam, Monica Geuze, Kae Sutherland en de hoogzwangere Sophie Milzink het stel met het blijde nieuws.
Lees verder onder de advertentie
Highschool sweethearts
Frenkie en Mikky zijn echte high school sweethearts. Het stel is namelijk al samen sinds 2014, waar ze elkaar leerden kennen op de middelbare school in Tilburg. Inmiddels wonen ze al een paar jaar samen in Barcelona, waar Frenkie voor FC Barcelona speelt. In 2023 werd zoon Miles geboren en vorig jaar trouwden ze in het geheim. Toen gebruikten ze ook de verjaardag van Frenkie als de dag om het nieuws naar buiten te brengen.
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Elke ouder weet: er komt een moment en dan pikt je kind iets op wat ie absoluut niet had mogen horen. Zo liet de vijfjarige Hugo op een subtiele, maar duidelijke manier weten hoe zijn vader over bepaalde collega’s denkt.
Wanneer je de eerste bent in je vriendengroep die moeder wordt, vergt dat wat aanpassingsvermogen van de rest. Een vaardigheid die niet iedereen even goed onder de knie heeft. Dat bleek wel, toen een vriendin van Noëlle met dit kraamcadeau op de proppen kwam.
Met twee gezinnen op vakantie, hoe meer zielen, hoe meer vreugd, dachten Anna en haar man. Dat viel tegen, bleek toen ze eenmaal in Frankrijk gearriveerd waren.
Toen Rosie een baby was, vond ik uiteten gaan best een uitdaging. Nu ze twee is, valt het nog niet altijd mee. En dat heeft niet alleen met het kind te maken.
Naomi (30) werkt in duurzaamheidscommunicatie bij een gemeente en is getrouwd met Youp (33). Samen zijn ze de trotse, soms oververmoeide ouders van tweeling Ties en Evi (bijna drie). Verwacht in deze column geen opvoedadviezen, maar wel veel liefde, chaos en herkenbare peuterperikelen uit het leven van een tweelingmoeder. Je kunt haar ook volgen op Instagram: […]