Nederland is weer een dierentuin rijker. Twee weken geleden opende koning Willem-Alexander Wildlands Adventure Zoo in Emmen. Met drie verschillende werelden in het park is er genoeg te ontdekken.
Lees verder onder de advertentie
Dat Wildlands anders is dan andere dierentuinen, blijkt wel uit het feit dat je er allerlei spannende dingen kunt doen. In de drie werelden Jungola, Serenga en Nortica kunnen bezoekers namelijk niet alleen dieren bekijken, maar ook op avontuur in het leefgebied van deze dieren. Lekker op safaritocht door de savanne of met een bootje door de jungle, bijvoorbeeld.
Lees verder onder de advertentie
En het park heeft ook meteen leuk babynieuws: er is namelijk net een kameel geboren. Dus ga vooral op kraambezoek bij de kersverse ouders.
Een ticket voor een volwassen is €29. Voor kinderen van 3 tot en met 9 jaar is het €26,50. Kinderen van 0 tot en met 2 jaar zijn gratis. Voor meer informatie over het park klik hier.
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Het moment waar elke moeder stiekem een beetje tegenop ziet (en tegelijkertijd naartoe werkt): je kind dat uitvliegt. Bij Sylvie Meis is dat moment inmiddels realiteit.
Een baby brengt liefde, maar ook een flinke dosis slaaptekort krijg je er soms gratis bij. Anna Nooshin en haar vriend Thijs ontdekten dat tijdens de eerste jaren met dochter Nala maar al te goed.
Een tweede kind erbij: Emma Wortelboer heeft opnieuw alle reden om op een roze wolk te zitten. De presentatrice is bevallen van haar dochter en deelt op Instagram alvast een paar intieme foto’s uit het ziekenhuis.