Eerste- of tweedeklaskaartje? Plan je ritje maar vast in. Kidsproof.nl zocht de leukste zomeruitjes voor je uit.
Lees verder onder de advertentie
Achter de schermen
Vanaf Beeld en Geluid opent Hillywoodtours deuren die voorheen gesloten bleven. Je leert hoe een decor gemaakt wordt en waar rekwisieten bewaard worden. Misschien mag je even achter de desk van RTL Boulevard en wie weet komen jullie wel een BN’er tegen. Een speciaal treintje rijdt je over het grootste mediapark van Europa.
beeldengeluid.nl
Terug naar 1926 voor een te gekke treinbelevenis. Bij Stoomtrein Katwijk Leiden mag je met je treinkaartje alles bewonderen, bijna alles aanraken en met twee treinritjes meerijden. Een mooie reis langs het Valkenburgse Meer. Als je het leuk vindt mag je van de stoker of machinist misschien wel even bij het vuur van de locomotief kijken.
stroomtreinkatwijkleiden.nl
Lees verder onder de advertentie
Stoom afblazen
De Veluwsche Stoomtrein (bekend van de Sint) rijdt over de meer dan honderd jaar oude spoorlijn tussen Apeldoorn en Dieren. Bij een tussenstop op het Museumstation wandel je met de Stoomcourant in de hand langs bijzondere plekjes. In juli en augustus is er ook een Summer Night-Express, waarbij je geniet van de ondergaande zon.
stoomtrein.orgOp kidsproof.nl vind je per regio de meest complete uitagenda voor gezinnen. De leukste voorstellingen, bijzonderste zwemplekken, fijne uitjes in de natuur en meer inspiratie voor een heerlijk dagje uit.Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.