In Nederland kun je heerlijk picknicken in een van deze kindvriendelijke parken, maar toegegeven: onderstaande (nationale) parken zijn wel van een héél ander kaliber. En perfect bucketlist-materiaal.
Lees verder onder de advertentie
Yellowstone National Park – Verenigde Staten
Niet alleen een van de mooiste, maar ook het oudste park ter wereld. Er vluchtig doorheen wandelen gaat niet, want het is er zo groot dat je wel een auto nodig hebt – misschien maar beter ook met al die bizons, wolven en wilde beren. Verder goed om te weten: het park heeft duizenden warmwaterbronnen én honderden geisers.
Lees verder onder de advertentie
Serengeti National Park – Tanzania
Wil je zeker weten dat je dieren spot? Dan moet je hier zijn. Dit park heeft namelijk een van de grootste dierenpopulaties ter wereld: er lopen naar verluidt zo’n drie miljoen (!) wilde dieren rond. Tip: in het zuidoosten is de kans het grootst dat je the big five spot.
Fiordland National Park – Nieuw-Zeeland
Is een behoorlijke vlucht, maar dan heb je ook wat: de mooiste wildernissen met veertien fjorden. Eén van die fjorden, de Milford Sound, wordt ook wel het achtste wereldwonder genoemd. Kun je die ook weer van je lijst strepen.
Khao Sok National Park – Thailand
Hier word je niet zomaar van je sokken gelopen door hordes toeristen, want dit park is nog redelijk onbekend. Trouwens, als je er toch bent kun je meteen overnachten in een drijvende tent op het water.
Plitvice Lakes National Park – Kroatië
Zoek je het wat dichter bij huis, dan is dit dé plek waar je naartoe moet. De fantastische watervallen en groene meren: je gelooft gewoon niet dat je in Europa bent.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Erina, die spijt heeft van de vasectomie van haar man.
Lang borstvoeding geven, Lieve merkt dat mensen daar nogal wat van vinden. Ook nu haar zoon naar de basisschool gaat. Maar waarom eigenlijk? Waar bemoeien mensen ze zich mee?
In Een Huis Vol krijgen we een kijkje in het leven van de familie Bal, een bijzonder Rotterdams gezin dat al héél wat heeft meegemaakt. Vader Simon Bal deelt nu een prachtig eerbetoon aan zijn nichtjes.
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]