Ben je van plan naar de sneeuw te gaan deze winter en zoek je nog een leuke accommodatie? Van basic tot heerlijke luxe: dit zijn de mogelijkheden.
Lees verder onder de advertentie
Niets leuker dan de berg afsuizen op de ski’s of op een sleetje en daarna lekker relaxen in een heerlijk hotel of je eigen appartement. Of wordt het een luxe chalet of een basic, maar goed onderhouden camping? De keuze is reuze, of je nou kiest voor de Oostenrijkse Alpen, buurland Zwitserland of op wintersport gaat in Frankrijk of Italië.
Lees verder onder de advertentie
Met hulp van deze sites kun je eenvoudig een fijne accommodatie vinden die goed bij je gezin past:
Luxe chalet
Ben je op zoek naar heerlijk comfort, dan is het het overwegen waard om voor een chalet te kiezen. Ook trouwens heel praktisch als je met een grote groep op wintersport gaat, want er zijn chalets te huur voor 2 tot wel 50 personen.
Lees verder onder de advertentie
Zoek eenvoudig in jouw skigebied naar een fijn huis dat van alle gemakken is voorzien; dichtbij de piste of juist wat rustiger gelegen.
Hotel
Geen zin om zelf te koken als je een dag op de piste bent geweest? Kies dan voor een fijn hotel waar je na een warme douche gewoon lekker kunt aanschuiven voor een diner. Vaak betaal je maar een paar euro extra per nacht voor half pension en zo eet je ook iedere avond iets anders (en voor de kinderen kun je natuurlijk altijd iets makkelijks bestellen).
Lees verder onder de advertentie
Laat je adviseren door je reisorganisatie of zoek zelf een goed hotel uit via bijvoorbeeld Booking.com of Expedia.nl.
Wintersport is al duur genoeg. Dus wie aan z’n verblijf niet teveel geld kwijt wil zijn, kiest voor Airbnb. Je verblijft in een woning van één van de locals en een fijne bijkomstigheid is dat die bewoners je haarfijn kunnen uitleggen waar je de lekkerste restaurants en mooiste plekjes in het gebied kunt vinden.
Lees verder onder de advertentie
Camping
Ben je gek op kamperen en wil je ook in je eigen caravan slapen tijdens de wintersport? Er zijn genoeg leuke campings te vinden in de skigebieden. Ook hier is er keuze tussen de wat eenvoudigere plekken en luxere campings, waarbij je ook gebruik kunt maken van bijvoorbeeld een overdekt zwembad, wellness en een fitness-studio. Handig: kies een camping dichtbij de halte van de skibus.
Van gymtassen inpakken tot zwemlessen plannen, van BSO-schema’s tot traktaties regelen: het loopt allemaal via jouw hoofd. En nu blijkt uit onderzoek dat al die mentale to-do’s niet alleen jouw brein bezetten — maar ook je relatie beschadigen.
Denise (45) had een relatie met een twaalf jaar jongere man toen ze op haar 38ste werd overvallen door een niet te stuiten kinderwens. Inmiddels is dochter Isabeau zes. Ze ziet haar vader één zondag per maand.
Soms kunnen leraren niet helemaal eerlijk zijn tegen ouders. Beleefdheid en professionaliteit gaan nu eenmaal voor — en dus zeggen ze op het rapport dat je kind een “sociale persoonlijkheid” heeft, terwijl ze bedoelen dat hij of zij de hele dag door kletst.
In het televisieprogramma De Klassenavond doet Erwin een aangrijpend verhaal over zijn dochter, die hij al twaalf jaar niet meer heeft gezien. In gesprek met presentator Rob Kamphues vertelt hij openhartig over het gemis en de pijn die hij dagelijks voelt.
Olympisch schaatskampioen Irene Schouten werd een half jaar geleden moeder van haar zoontje Dirk. Inmiddels zit ze op een roze wolk, maar haar zwangerschap was allesbehalve rooskleurig.