Kind een weekend bij de oppas, jij lekker de hort op. Waar je moet zijn in oktober? Bekijk dit lijstje.
Lees verder onder de advertentie
De soldaat en de meisjes
De Amerikaanse Burgeroorlog, 1864. Een meisjesschool staat op z’n kop als een gewonde soldaat aanklopt. Heerlijke film met Nicole Kidman, Colin Farrell en Kirsten Dunst. The Beguiled, nu in de bioscoop.
Jullie mogen wel bij mij logeren
Anderhalf jaar geleden ontmoette actrice Sanne Vogel de Syrische vluchtelingen Muayad en Amir. Ze woonden in een tentenkamp en logeerden soms weken bij Sanne. In de indrukwekkende voorstelling Nieuwe Familie kijken ze terug op die tijd. Tot en met december 2017, bostheaterproducties.nl
In het pikkedonker
Bootje varen in het donker, sterren kijken, nachtdieren spotten, theater bij kaarslicht en nog veel meer: tijdens De Nacht van de Nacht kun je in heel Nederland van alles doen in het donker. Nachtvandenacht.nl
Als je van animatiefilms houdt, moet je van 17 tot en met 22 oktober in Amsterdam zijn. Tijdens het KLIK Animation Festival worden er tekenfilms vertoond in alle soorten en maten – van speelfilms tot nieuwe afleveringen van The Powerpuff Girls. KLIK.Amsterdam
Drie zusjes
Luister naar de muziek van O’G3NE en je weet dat het een topavond wordt. De zussen reizen door Nederland met hun theatertour Three Times A Lady. Tot en met maart 2018, OG3NE.com
Voor Dionne Stax liggen geluk en verdriet dicht bij elkaar. Terwijl ze volop geniet van het moederschap met dochter Lexie, verwerkt de presentatrice tegelijkertijd het verlies van haar moeder.
Floor is al 25 jaar juf op een basisschool en moeder van Lotje (17) en Abel (19). Ze heeft een relatie met Roderik en is bonusmoeder van Kiki (10) en Feline (12). Op haar werk heeft ze te maken met 28 kleuters en 56 ouders. Maar wie is ze nou eigenlijk wat aan het leren? […]
Geen enkele ouder wil horen dat hun kind wordt buitengesloten of gepest. Maar minstens zo moeilijk is het moment waarop blijkt dat je eigen kind iemand anders pijn heeft gedaan of aan het pesten is?
Op haar 29e lijkt Kiona Holland (36) een gezond en actief leven te leiden. Ze werkt met veel plezier in de zorg, woont samen met haar partner Phil (32) en denkt na over de toekomst.
Of het haar eigen kinderen zijn en zo niet, waarom ze geadopteerd heeft: deze – en meer – opmerkingen krijgt Rachel Garlinghouse wekelijks. En daar is ze helemaal klaar mee.
Op het eerste gezicht vond hij haar wat saai, zij hem ‘zo’n dj’. Toch zijn Dionne Stax en Steven Jansen al vier jaar stapelgek op elkaar. De vonk sloeg over tijdens een fanatiek potje karaoke.