Tussen de bomen, midden in het groen van Best, ligt Spelebos: een magische plek waar kinderen zich kunnen uitleven, volwassenen herinneringen ophalen en iedereen even kan ontsnappen aan de dagelijkse wereld. Bovendien profiteer je met Kek Mama x Tripper van extra korting.
Lees verder onder de advertentie
Er valt van alles te ontdekken, van levensechte dino’s tot minigolf en van klassiek speelgoed tot interactieve spellen. Bij Spelebos is er altijd iets nieuws en verrassends te beleven. Spelebos is een speelwereld vol avontuur en nostalgie. Een dag vol plezier voor jong en oud.
Het Speelgoedmuseum
Stap binnen in het volledig vernieuwde Speelgoedmuseum en maak een tijdreis langs iconisch speelgoed van vroeger tot nu. Van blikken autootjes, LEGO en Playmobil tot Barbies en bordspellen, hier mag je alles niet alleen bekijken, maar ook zelf spelen. In de museumruimte staan levensgrote spellen zoals Mens-erger-je-niet, Dammen en Ganzenbord klaar. Een leuk én leerzaam uitje voor elke generatie.
Durf jij oog in oog te staan met een T-Rex? In het Dinobos wandel je tussen levensechte dinosaurussen, speel je in de dino-speeltuin en ga je op speurtocht. Ontdek allerlei verrassende weetjes en interactieve elementen. Een avontuur voor nieuwsgierige ontdekkers.
Golf Adventure: minigolf met een twist
De 12-holes Golf Adventure is minigolf zoals je het nog nooit hebt gespeeld. Tussen stoomtreinen, Stratego-torens en creatieve hindernissen daag je familie en vrienden uit. Of het nu een ontspannen activiteit is of een heuse familiewedstrijd, plezier is altijd gegarandeerd.
Enthousiast geworden? En zin in een uitje vol avontuur en plezier? Hier scoor je je entreekaartje met korting.
Op zoek naar de leukste indoor kinderuitjes bij slecht weer? Klik dan hier.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (8), Vieve (7) en Lilou (4). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Kan jouw kind niet tegen kriebelende labels in kleding? Of raakt het van slag als er plots iets verandert in de planning? Dan kan het zijn dat je kind hoogsensitief is. Natasja Ruysink is opvoed- en gedragsdeskundige en legt uit hoe je hoogsensitiviteit bij je kind kunt herkennen en geeft praktische tips om je kind […]
Verhuizen met een groot gezin is al een onderneming op zich, maar de familie Buddenbruck pakt het gewoon aan alsof het niets is. Waar andere ouders al zweten bij het vooruitzicht van één verhuisdoos, verkassen Thaila en Rob met hun hele bups van land naar land.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Mireille, wiens man een plan heeft waar ze niet achter staat.
Dingen uitproberen hoort er wel een beetje bij als je tiener bent. Alleen sommige tieners hebben er niet de handigste timing voor. Bijvoorbeeld een schoolpauze, waarna ze ziek worden in de klas. En dan word je moeder dus gebeld.
De familie Deijs heeft de afgelopen tijd meer voor haar kiezen gekregen dan je iemand zou toewensen. In Een Huis Vol Herinneringen zien we hoe vader Marcel samen met een paar van zijn kinderen terugblikt op een periode die hun gezin behoorlijk door elkaar heeft geschud.